Szybka i tania wysyłka
60 dni na łatwy zwrot
99% zadowolonych klientów
Oficjalny sklep dystrybutora
Oficjalny sklep Amix Nutrition
Kontakt: tel1: 531 311 595,  tel2: 570 008 275
email: [email protected] 
100% Oryginalne suplementy

ṢZYBKI KONTAKT

531 311 595

570 008 275

Zamów do 14:00, a wyślemy jeszcze dzisiaj:

99,00  do darmowej dostawy

Kategorie (klik)

Dbamy o planetę – wspólnie!

wspólnie sadzimy drzewa

Każdy powinien mieć świadomość, do czego prowadzi współczesność, a zwłaszcza niedbałość, z jaką traktujemy środowisko. Dlatego poza naszymi wegańskimi produktami, dostosowanymi do Twoich potrzeb, mamy dla Ciebie coś jeszcze – wyjątkową propozycję, która z pewnością Cię ucieszy! Bez obaw – poza standardowymi zakupami, które u nas robisz, nie wymagamy od Ciebie niczego więcej – cała inicjatywa jest po naszej stronie, choć z pewnością dokładasz do niej swoją cegiełkę.


Zasadź z nami drzewo!

posadzimy-drzewa

 

Dla wszystkich osób korzystających z naszej oferty wegańskich produktów, uruchomiliśmy specjalny program, mający na celu odbudowę terenów zielonych – 10% zysku z każdego sprzedanego produktu przekazujemy na posadzenie nowych drzew. Czasem będą to 4 zł, czasem 1,99 zł, ale jeśli myślisz, że to niewiele, wyobraź sobie, że udało nam się już posadzić aż 11,2 m2 nowego lasu, a to dopiero początek – ciągle dążymy do tego, żeby zielone płuca Ziemi rosły w siłę.

certyfikat-drzew

Dlaczego warto sadzić drzewa?

  1. Jedno drzewo produkuje w ciągu roku tyle tlenu, ile zużywa człowiek w ciągu 2 lat.
  2. Drzewo w ciągu roku chłodzi powietrze jak 5 klimatyzatorów działających bez przerwy.
  3. W ciągu godziny jeden samochód zamienia w spaliny tyle tlenu, ile zużywa do oddychania w tym samym czasie 800 osób.
  4. Samolot odrzutowy średniej wielkości zużywa w czasie startu tyle tlenu ile w ciągu całego dnia wytwarza połać lasu o powierzchni 169 km2; ta ilość tlenu wystarczyłaby dla 4600 ludzi na okres jednego roku!
  5. Drzewo o wysokości ok. 25 metrów pochłania tyle CO2, ile dostarczają dwa gospodarstwa domów jednorodzinnych. Jeden hektar lasu pochłania tyle CO2, ile wytwarza samochód po przejechaniu 100 tys. km.
  6. Każdy hektar lasu pochłania rocznie ok. 200 ton dwutlenku węgla.

* powyższe dane są przybliżone i nie są potwierdzone naukowo, podawane są w charakterze ciekawostek.

Posadzimy? Posadzimy!

Nasza inicjatywa, która daje tyle dobrego, a której jako klient praktycznie nie odczujesz, nie jest jednak jedyną szansa na to, by mieć swój udział w sadzeniu drzew – można tego dokonywać również bardziej bezpośrednio, poprzez stronę, której w tym celu partnerujemy – posadzimy.pl. Kilka prostych kroków wystarczy, by w imieniu swoim lub swojej firmy zasponsorować zasadzenie dowolnej ilości drzew. To idealny sposób na to, by okazać swój szacunek dla przyrody i wesprzeć ją, tak aby i ona mogła nas wspierać. Zapraszamy do udziału w naszej akcji! i jednocześnie dziękujemy za każdy zakup na naszym sklepie. Kliknij tutaj aby wspólnie posadzić drzewo.