-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Białko roślinne

Białko Roślinne Amix białko roślinne amix

Białka roślinne to suplementy idealny dla osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą spożywać produktów zwierzęcych. Białko dostarczane z suplementów pochodzenia roślinnego nie ustępuje jakością tym serwatkowym czy wołowym.

SUPLEMENTy białkowe

WARTO PRZECZYTAĆ

Decydując się na korzystanie z odżywek roślinnych warto zwrócić szczególną uwagę na surowiec, z którego jest wykonana. Nie wszystkie białka roślinne, np. ryżowe czy konopne, zawierają pełen aminogram, czyli wszystkie 20 aminokwasów białkowych. Jedynym białkiem roślinnym, które dostarcza wszystkie aminokwasy jest białko sojowe.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór mieszanek różnych białek roślinnych. Możemy być pewni, że dostarczymy wszystkiego co potrzebne naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania, regeneracji oraz wzrostu masy mięśniowej czy siły. Idealnym przykładem na pełnowartościowy suplement białkowy jest GreenDay® Vegefiit Protein Amix Nutrition. Unikalna mieszanka białek grochu, ryżu i soi gwarantuję najwyższą jakość dostarczanych aminokwasów wzbogaconych o naturalne mikroelementy.Białko roślinne Amix to dobry wybór dla wegan i wegetarian, którzy wymagają od suplementów wysokiej jakości 

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3