Szybka i tania wysyłka
60 dni na łatwy zwrot
99% zadowolonych klientów
Oficjalny sklep dystrybutora
Oficjalny sklep Amix Nutrition
Kontakt: tel1: 531 311 595,  tel2: 570 008 275
email: [email protected] 
100% Oryginalne suplementy

ṢZYBKI KONTAKT

531 311 595

570 008 275

Zamów do 14:00, a wyślemy jeszcze dzisiaj:

99,00  do darmowej dostawy

Kategorie (klik)

Wysyłka

 

darmowa-dostawa-mobile

Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem InPost, DPD lub nadawany do Paczkomatu InPost, automatów pocztowych DPD Pickup w zależności od wyboru jakiego dokonał kupujący. Zamówienia zrealizowane do godz. 14:00 wysyłamy w ten same dzień roboczy. Możliwość wysyłki za granicę kurierem DPD.

Zobacz nasze koszty dostawy

Paczkomaty Inpost: 10,99 zł

Zamów do 14:00 wyślemy jeszcze dzisiaj!

DPD Pickup (punkt, automat paczkowy): 9,99 zł

Zamów do 12:00 wyślemy jeszcze dzisiaj!

DPD Kurier: 13,99 zł

Zamów do 12:00 wyślemy jeszcze dzisiaj!

Kurier Inpost: 13,50 zł

Zamów do 14:00 wyślemy jeszcze dzisiaj!

Odbiór osobisty: 0 zł

Kraków, ul. Miodowa 24a


Wysyłka zagraniczna

wysyłka zagraniczna dpd suplemenyt amix nutrition

Jeśli potrzebujesz szybkiej i bezpiecznej wysyłki zagranicę, skorzystaj z naszego przewoźnika – DPD. Dzięki atrakcyjnym cenom na wysyłki do większości krajów Unii Europejskiej, możesz oszczędzić pieniądze, a jednocześnie mieć pewność, że Twoja przesyłka dotrze na czas i w nienaruszonym stanie. DPD oferuje również możliwość śledzenia paczek w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze będziesz mieć kontrolę nad swoją przesyłką. Skorzystaj z usług DPD i przekonaj się, jak łatwo i wygodnie można wysyłać paczki za granicę.

Oferujemy wysyłkę na terenie:

(ceny orientacyjne w walucie euro podane przy przeliczniku 1 euro = 4,70zł)

W przypadku krajów tj. Czechy, Francja, Hiszpania, Portugalia – zachęcamy do zakupów u bezpośrednich dystrybutorów produktów Amix Nutrition w tych krajach.

wysyłka-zagraniczna-dpd---amix-nutrition


Zasady Wysyłki Towaru 

Na podstronie każdego produkty, zaraz pod jego ceną – znajdziesz przybliżony termin wysyłki, który liczony jest od chwili potwierdzenia/złożenia zamówienia. Terminy wysyłki podawane są w ujęciu dni roboczych. Towar zamówiony do godz. 14:00 wysyłamy w ten same dzień roboczy. Czas Dostawy jest zależny od rodzaju przewoźnika i sposobu zapłaty. w 98% przypadków towar wysyłany jest w ten sam dzień roboczy.

Paczkomaty InPost

Jest to system swego rodzaju – dużych skrzynek pocztowych, służących do odbierania paczek – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ciągu 24godzin od mementu przekazania paczki, przesyłka powinna znaleźć się w paczkomacie. Klient po otrzymaniu KODU (drogą SMS oraz e-mail) – może odebrać swoją paczkę w każdym momencie. Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciągu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na koszt Nadawcy, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki. Nadawca natomiast obciąży tymi kosztami Klienta.