-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Wysyłka

Wysyłka towaru w sklepie internetowym z suplementami i odżywkami AmixNutrition.pl

Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem INPOST lub nadawany do Paczkomatu InPost w zależności od wyboru jakiego dokonał kupujący.

Koszty dostawy

Zasady Wysyłki Towaru 

Na podstronie każdego produkty, zaraz pod jego ceną – znajdziesz przybliżony termin wysyłki, który liczony jest od chwili potwierdzenia/złożenia zamówienia. Terminy wysyłki podawane są w ujęciu dni roboczych.

Czas Dostawy

Czas Dostawy jest zależny od rodzaju przewoźnika i sposobu zapłaty. w 90% przypadków towar wysyłany jest na kolejny dzień roboczy po złożeniu zamówienia.

  • Dla firm kurierskich jest to zwykle: 1-2 dni roboczych
  • Dla paczkomatów jest to zwykle: 1-2 dni roboczych

Paczkomaty INPOST

Jest to system swego rodzaju – dużych skrzynek pocztowych, służących do odbierania paczek – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ciągu 24godzin od mementu przekazania paczki, przesyłka powinna znaleźć się w paczkomacie. Klient po otrzymaniu KODU (drogą SMS oraz e-mail) – może odebrać swoją paczkę w każdym momencie.

 Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na koszt Nadawcy, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki. Nadawca natomiast obciąży tymi kosztami Klienta.