-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Waxy Maize

Waxy Maize Amixwaxy maize amix

Waxy Maize – pod tą nazwą kryję się kukurydza woskowa, czyli doskonałe źródło węglowodanów długołańcuchowych o wysokiej masie cząsteczkowej, wyższej niż maltodekstryna czy dekstroza. Produkt jest świetny ze względu na zerową zawartość cukru, węglowodany które dostarcza są bardzo szybko, ale odpowiednio, wchłaniane przez nasz organizm.

Waxy Maize Amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Dzięki tym właściwościom świetnie sprawdza się jako odżywka zarówno przed, w trakcie jak i po treningu, zapewnia długoterminowe odżywienie, energię i odbudowę glikogenu. Dodatkowo nie powoduje takich wahań poziomu cukru we krwi i ryzyka problemów z układem trawiennym.

Waxy Maize od Amix Nutrition wykazuje bardzo niską osmolarność, oznacza to, że jest znacznie lepiej wchłaniane niż podstawowe formy węglowodanów, w niezmienionej formie przechodzi bezpośrednio do krwiobiegu.

Firma AMIX Nutrition oferuję kukurydze woskową w suplemencie WaxyGo!, który jest doskonałym źródłem energii dla sportowców na każdym etapie zaawansowania, gwarantuję maksymalne odżywienie i resyntezę glikogenu.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2