-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

MSM

MSM AmixAmix MSM

Methylsulfonylmethane czyli właśnie MSM AMIX to organiczny związek siarki. Jako suplement diety jest głównie wykorzystywany w celu profilaktyki i regeneracji stawów. Jego najmocniejszą stroną jest  silne działanie przeciwzapalne.

Właśnie dzięki temu, że MSM skutecznie zwalcza zapalenia, czyli stan wywołany przez nasz organizm na skutek jakiegoś bodźca. Bardzo dobrze sprawdza się w suplementacji, zarówno dla osób trenujących sporty i tych mniej aktywnych fizycznie.

MSM amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Siarka organiczna MSM  od Amin Nutrition poza swoimi kojącymi właściwościami dla organizmu, wspiera także syntezę kolagenu. Wykorzystywana jest w wielu preparatach mających na celu poprawić kondycje aparatów ruchu. Suplementacja MSM będzie odpowiednia przy każdym schorzeniu, niweluje ból, przyśpiesza gojenie oparzeń czy innych ran, pozytywnie wpływa na leczenie migreny.

Firma AMIX Nutrition przykłada szczególną wagę do jakości produkowanych produktów. Dlatego każde dostępne MSM jest najwyższej jakości i zapewnia maksymalne korzyści z jego stosowania. 

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10