Szybka i tania wysyłka
60 dni na łatwy zwrot
99% zadowolonych klientów
Oficjalny sklep dystrybutora
Zamów do 14:00, a wyślemy jeszcze dzisiaj:

99,00  do darmowej dostawy

Kategorie (klik)

Program Lojalnościowy

Osiągaj cele razem z nami i zdobywaj punkty w programie lojalnościowym dla klientów naszego sklepu internetowego.

 


Jak działa nasz program lojalnościowy?

To dziecinnie proste! Aby wziąć udział w programie, musisz jedynie założyć konto w naszym sklepie, na które będą naliczane punkty za każdy zakup. Punkty te będą widoczne w zakładce “Moje konto”. Klient może zbierać punkty i wymienić je na rabaty w dowolnym momencie. Punkty domyślnie – będą naliczać się automatycznie i zmniejszać rachunek o zebraną kwotę.

Możesz to zrobić tutaj:

Zostań częścią naszej społeczności!

Zacznij zbierać punkty już dziś i odblokuj dostęp do specjalnych nagród oraz ofert. Twoja przygoda z lojalnością zaczyna się tutaj.

Dołącz do nas - rejestracja to tylko chwila!

Chcesz wiedzieć więcej? Przewiń w dół i zobacz, co zyskasz dołączając do nas.


zbieraj-Amix-coiny

Jak działa przelicznik AmiXcoinów?

Każda wydana złotówka to 1x AmiXcoin. Dla przykładu – kupują produkt Amix Iso Prime 2kg za 299zł – na Twoje konto wpływa 299 AmiXcoin’ów, które umożliwią kolejne zakupy o 15 zł taniej. Rabat działa również na  produkty już przecenione!

Ilość AmiXcoinów widoczna jest w Twoim panelu klienta, a sama zniżka nalicza się automatycznie, dzięki czemu masz pewność że rabat zostanie naliczony.


Jeszcze więcej z każdą opinią!

⭐⭐⭐⭐⭐

W AmixNutrition doceniamy Twoją lojalność i zaangażowanie. Chcemy, abyś nie tylko cieszył się wysokiej jakości suplementami, ale również abyś miał wpływ na naszą społeczność. Dlatego wprowadziliśmy nową możliwość zdobywania dodatkowych rabatów – wystarczy, że podzielisz się swoją opinią o produktach, które u nas zakupiłeś. Każda wystawiona recenzja to nie tylko cenny feedback dla nas i naszych klientów, ale także dodatkowe AmixCoiny dla Ciebie! Pamiętaj, że punkty przyznawane są wyłącznie za oceny produktów, które są częścią Twoich rzeczywistych zakupów. To nasz sposób na podkreślenie autentyczności i wartości Twoich opinii. Wystawiaj oceny i wykorzystuj zdobyte AmixCoiny na przyszłe zakupy, ciesz się większymi rabatami i bądź częścią naszej rozwijającej się społeczności!

 


tanie-zakupy-amix-2

Przyłącz się do naszego programu lojalnościowego i ciesz się korzyściami wynikającymi z aktywności w naszym sklepie!