-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Węglowodany

Węglowodany Amixwęglowodany amix

Odżywki węglowodanowe AMIX, czyli tzw. carbo, vitargo, waxymaize, czy tradycyjne izotoniki zapewniają stały dopływ jednego z najważniejszych elementów potrzebnych do efektywnego treningu glikogenu.

Węglowodany od Amix Nutrition to źródło energii pozwalające na prawidłową pracę mięśni szkieletowych podczas pracy, zarówno tlenowej jak i beztlenowej. Spożywanie węglowodanów przed czy w trakcie treningu może zwiększyć możliwości wysiłkowe organizmu oraz zapewnia stałą resyntezę glikogenu. Ze względu na lepsze odżywienie mięśni wpływają też pozytywnie na późniejszą regenerację.

weglowodany-amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Odżywki węglowodanowe AMIX różnią się od siebie surowcem, to z czego są zrobione determinuję jak szybko węglowodany zostaną przyswojone przez organizm. Firma AMIX Nutrition ma w swojej ofercie węglowodany o unikatowym działaniu. Suplement taki jak Vitargo dostarcza węglowodanów o strukturze molekularnej przypominającej glikogen, dzięki temu są błyskawicznie wykorzystywane.

Niektóre odżywki wzbogacone są także o białko, kreatynę, witaminy czy inne składniki odżywcze. Dzięki takim połączeniom maksymalizujemy swoje możliwości treningowe.

Podkategorie:

amix izotonik amix vitargo amix waxy maize

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników