-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Boostery Testosteronu

Amix Boostery testosteronu  boostery testosteronu amix

Testosteron wpływa na praktycznie wszystko w życiu mężczyzny. Zbyt niski poziom testosteronu niesie za sobą szereg nieprzyjemnych konsekwencji. Od spadków samopoczucia i libido po uczucie nadmiernego zmęczenia po różnego rodzaju schorzenia.

Jeśli uważasz, że coś przeszkadza Ci w osiąganiu maksymalnych wyników w czasie treningu, słabiej się regenerujesz, wstajesz niewyspany, a Twoje libido spadło – problem może być niedobór testosteronu. Boostery Testosteronu od Amix Nutrition to najwyższa półka pod względem jakości składników aktywnych i odczuwalnego działania. Jakość potwierdzona przez wielu zawodowców i klientów.

boostery-testosteronu

WARTO PRZECZYTAĆ

Jaki booster testosteronu Amix wybrać?

Wybór odpowiedniego boostera testosteronu to dosyć skomplikowane zagadnienie. Produkty tego typu są tak bardzo złożone, że ciężko wywróżyć co będzie dla Ciebie odpowiednie. Wszystko sprowadza się do indywidualnego przypadku i dopasowaniu substancji i stężeń zawartych w produkcie do potrzeb.

Jednak jest kilka produktów stosunkowo uniwersalnych, których skład sprawdzi się w praktycznie każdym przypadku. Tego typu produktem jest zdecydowanie jeden z najlepszych boosterów testosteronu na rynku – Amix Testo F-200, wcześniej znany pod nazwą TestoFuel. Skład tego produktu opiera się głównie na substancjach pochodzenia roślinnego i aminokwasach takich jak arginina. Suplement przyczynia się do podniesienia naturalnego poziomu testosteronu, dodatkowo można stosować go jako swoistego rodzaju preparat przedtreningowy. Oczywiście Testo F-200 nie jest jedynym boosterem testosteronu z oferty AMIX Nutrition.

boosterty testosteronu amix

boosterty testosteronu amix


AMIX Boostery testosteronu – czy warto brać?

Boostery to grupa suplementów, która ma pomóc w bardzo określonym przypadku. Nie każdy odczuje benefity tego typu specyfików. Głównie skorzystają na tym osoby cierpiące na naturalnie niski poziom wolnego testosteronu.

Powodem tego może być niewłaściwa dieta, styl życia czy poziom tkanki tłuszczowej. Również osoby cierpiące na problemy hormonalne skorzystają z przyjmowania boosterów testosteronu. Nie oznacza to, że jeżeli nasz poziom tego anabolicznego hormonu jest na dobrym poziomie to suplementy te nie są dla nas. Testosteron to hormon, który jest niezbędny i niesamowicie pożądany przez osoby trenujące na siłowni.

Zjawisko to jest normalne, wysoki poziom testosteronu wspomaga rozwój masy mięśniowej i siły. Z tego też powodu jest tak bardzo pożądany przez każdego adepta sportów siłowych czy sylwetkowych. Decydująć się na boostery testosteronu należy pamiętać, że nie są to sterydy. Efekty, które dzięki nim uzyskamy nie będą tak spektakularne ale nie oznacza, że ich nie zobaczymy. Więc jeśli zastanawiasz się czy warto skorzystać z boostera testosteronu to odpowiedź brzmi tak. Zawsze lepiej podnieść poziom testosteronu, nawet minimalnie.

poziom testosteronu a wiek

poziom testosteronu a wiek


Testosteron – suplementy i odżywki

to męski hormon, odpowiedzialny za szybki przyrost mięśni, pojawienie się pompy mięśniowej, skuteczniejsze spalanie tkani tłuszczowej i osiąganie coraz lepszych wyników w sportach siłowych i wytrzymałościowych. Jego wydzielanie spada wraz z wiekiem, jednak można zapobiegać temu procesowi, przez stosowanie tzw. boosterów testosteronu AMIX.

Suplemenety tego typu zawierają zwykle kilka substancji aktywnych jednocześnie, co pozwala, na osiągniecie synergicznego działania. Mają one za zadanie zarówno zwiększyć wydzielanie męskich hormonów, jak i utrzymać je dłużej we krwi i ograniczyć działanie hormonów kobiecych.


Czym jest testosteron?

Testosteron, technicznie rzecz biorąc to 17β-hydroksy-4-androsten-3-on, jest najważniejszym hormonem dla każdego mężczyzny. Jest organicznym związkiem chemicznym z grupy androgenów, podstawowym męskim hormonem płciowy. W organizmie produkowany jest przez komórki śródmiąższowe Leydiga w jądrach. W mniejszej ilości powstaje również dzięki korze nadnerczy. U kobiet testosteron produkowany jest przez jajniki i łożysko.

testosteron wzór chemiczny

testosteron wzór chemiczny

 Testosteron ciężko rozpatrywać prostoliniowo, wprawdzie ten hormon możemy podzielić na 3 odrębne grupy.

  • Związany testosteron, zwany również nieaktywnym, pokrywa około ⅔ całkowitego testosteronu występującego w naszym organizmie. We krwi łączy się z globuliną, która odpowiada za łączenie hormonów płciowych (SBGH). Testosteron ten nie może być wykorzystywany przez organizm.
  • Luźno związany testosteron, zaliczamy do niego około ⅓ całkowitego testosteronu w organizmie. Łączy się on z albuminami. Cechuje się on już pewną biodostępnością ale organizm nie jest w stanie swobodnie go wykorzystywać.
  • Wolny testosteron, czyli można powiedzieć najważniejszy, który najbardziej nas interesuje. Stanowi najmniejszy procent testosteronu w organizmie, około 1-4%. Unosi się wolno we krwi a nasze ciało może swobodnie z niego korzystać. Za pomocą enzymu 5-alfa-reduktazy jest przekształcany w dihydrotestosteron, związek 2,5 raza silniejszy niż testosteron. Wykazuje on wtedy bardzo silne działanie androgenne.

testosteron biodostępny

testosteron biodostępny


Właśnie na podniesieniu poziomu wolnego testosteronu powinniśmy się skupić. W tym celu powstała cała grupa suplementów zwana również boosterami testosteronu. Suplementy te mają na celu bezpiecznie wpłynąć na ilość wolnego testosteronu we krwi. W boosterach testosteronu stosuje się bardzo różnorodne substancję. Znajdziemy tam substancję pochodzenia roślinnego, związki chemiczne czy mikroelementy. Boostery testosteronu to produkty nie podlegają pod grupę substancję takie jak SAA – Sterydy anaboliczno androgenne. Ich działanie nigdy nie będzie tak spektakularne ale to nie znaczy, żę nie mają wpływu na nasz organizm. Boostery, przynajmniej te od firmy Amix™ Nutrition, zawierają jedynie bezpieczne substancję, które są w 100% wolne od dopingu i innych zanieczyszczeń.

Źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19860889

http://www.scirp.org/journal/PaperInformation.aspx?paperID=24016

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23723641

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10746516

Podkategorie:

amix DAA  amix boostery na libido  amix tribulus Amix ZMA

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników