-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Białko wołowe

Białko Wołowe „BEEF” Amix białko wołowe amix

Białko wołowe AMIX cechuje się bardzo dobrą zawartością wszystkich, niezbędnych aminokwasów. Dodatkowo są doskonałym źródłem żelaza. Powstaje z odwodnionego, odtłuszczonego mięsa, które następnie zostaje sproszkowane i poddane procesom hydrolizy, dzięki czemu bardzo dobrze się wchłania.

SUPLEMENTy białkowe

WARTO PRZECZYTAĆ

Białko wołowe, tzw. BEEF cechuje wysoka zawartość kolagenu, dodatkowo korzystnie wpływając na nasze więzadła, stawy i powięzie. Unikatowa dla suplementów pochodzenia wołowego jest naturalna, wysoka zawartość kreatyny, co pozwala nam dodatkowo odżywić nasze mięśnie. Zobacz nasz topowy suplement – białko wołowe Amix Monster BEEF, oparty na najwyższej jakości hydrolizowanym surowcu wołowym. Ponad 90% białka, bez cukru, tłuszczu i węglowodanów, nie powoduje problemów żołądkowych i trawiennym – bez laktozy i glutenu. Są idealnym rozwiązaniem dla osób z nietolerancją białek mlecznych, serwatkowych.

Dostarczenie wszystkich kompletu aminokwasów budujących białko jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Bez odpowiedniej podaży białka niemożliwa jest budowa masy mięśniowej, siły jak i odpowiednia regeneracja po treningu. Białka BEEF wyprodukowane przez Amix Nutrition przechodzą szereg badań i są produktem w 100% bezpiecznym i odpowiednim do spożycia.
HydroBeef Amix to doskonały hydrolizat białka wołowego dostarczający pełnowartościowego białka.

Białko wołowe RANKING

ranking-białko-wołowe

ranking-białko-wołowe

Wybór odpowiedniej odżywki nigdy nie jest łatwym wyborem. Obecny rynek suplementów diety oferuje niezliczoną ilość marek i ich produktów. Każdy z nich jest „najlepszy”, a dla osob które nie są w temacie, rozpoznanie możliwie najlepszego suplementu pod względem ceny i jakości jest praktycznie niemożliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – stworzyliścy ranking odżywek wołowych, bazujący na twardych faktach. Naszą opinię i ocenę opieramy przedewszystkim na składzie suplmentu, jego cenie i opłacalności, walorach smakowych czy samej rozpuszczalności.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10