-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Odżywki białkowe

Odżywki białkowe, białko Amixodżywki białkowe amix

Odżywki białkowe to podstawowe preparaty przeznaczone dla sportowców czy osób pragnących wzbogacić swoją dietę o dodatkową ilość białka. Spożywając białko Amix Nutrition dostarczamy naszemu organizmowi niezbędnych aminokwasów w smaczej formie, których potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

odzywka-bialkowa-amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Białko Amix

bezpośrednio przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej, siły jak i poprawia regenerację mięśni po intensywnym wysiłku. Odpowiednia ilość białka może pozytywnie wpływać na odchudzanie i redukcję tkanki tłuszczowej. Odżywki białkowe amix różnią się od siebie pochodzeniem (zwierzęce i roślinne), oraz
procentową zawartością czystego białka w produkcie.

  • Koncentrat białka WPC – to najbardziej podstawowa forma dostępna na rynku, cechuje się zawartością białka nie wyższą niż 80%. Koncentraty są docenianie przez konsumentów ze względu na korzystną ceną i intensywne smaki.
  • Dla bardziej wymagających klientów dobrym wyborem będzie izolat białka WPI lub hydrolizat, obie formy cechują się zawartością surowca powyżej 85%. Izolaty białka CFM  AMIX, uzyskiwane są dzięki najnowszej technologii polegającej na filtracji w przepływie krzyżowym. Dzięki temu gwarantują najwyższą jakość produktu, który zawiera co najmniej 90% czystego białka.

NAJLEPSZE BIAŁKO – ranking 2020r.

Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych suplementów białkowych. Rzetelna analiza składów oraz ocena takich parametrów jak smak suplementy czy jego roszpuszczalność. Kliknij w link wyżej i sprawdź.

Podkategorie:

amix izolat białka  koncentrat białka amix białko wołowe amixbiałko roślinne amix  mieszanki białek amix amix kazeina

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 50 wyników