-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

DAA

DAA Kwas D-asparaginowy Amix daa amix

Głównym zadaniem DAA kwasu D-asparaginowego jest zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Testosteron wpływa na budowę masy mięśniowej oraz wyrzeźbioną, wysportowaną sylwetkę, lepszą regeneracje, bardziej stabilny sen i dużo lepsze samopoczucie

CERTYFIKATY JAKOŚCI AMIX

WARTO PRZECZYTAĆ

DAA dawkowanie

Standardowa dawka D-AA wynosi pomiędzy 2 a 4g. dziennie. Jeszcze nie stwierdzono jednoznacznie czy D-AA powinno być suplementowane codziennie czy cyklicznie. Jednak w badaniach, w których wykorzystano dawkę 2g. dziennie przez dłuższy okres czasu nie wykazano żadnych skutków ubocznych.

daa-jak-dawkować

daa-jak-dawkować


Czy DAA AMIX działa?

Działanie DAA potwierdzone są w kilku opracowaniach naukowych. W jednym z badań, które było przeprowadzane jednocześnie na szczurach i ludziach, sprawdzano wpływ D-AA na poziom testosteronu. Wykazano, że podawanie suplementu we wspomnianej wcześniej dawce przez okres 12 dni może dać obiecujące efekty. Poziom testosteronu wzrósł zarówno u badanych mężczyzn jak i szczurów. Inne badanie przeprowadzone było na mężczyznach cierpiących na problemy z płodnością. Okres trwania badania wynosił 90 dni. Z badania wynika, żę grupa przyjmująca D-AA podniosła poziom testosteronu o około 30%! Gęstość plemników zwiększyła się o nawet 100%! Wyniki są więc bardzo obiecujące.

Żródła:

http://www.scirp.org/journal/PaperInformation.aspx?paperID=24016

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19860889

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17118457

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24074738

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25844073


Czym jest DAA?

Kwas D-asparginowy, popularne D-AA, jest jedną z dwóch postaci aminokwasu zwanego kwasem asparaginowym. Jego drugą formą jest L-asparaginian. D-AA to jedna z najpopularniejszych substancji, którym przypisuje się właściwości boostera testosteronu. Jest to też jedna z substancji, których działanie znajduję swoje potwierdzenie w literaturze naukowej. Działa w mózgu powodując uwalnianie hormonów, takich jak hormon luteinizujący, folikulotropowy a przede wszystkim hormon wzrostu. Gromadzi się też w jądrach, gdzie ma bezpośredni wpływ na syntezę testosteronu. Przez to zjawisko powoduje przynajmniej czasowe podniesienie się poziomów tego hormonu w organizmie.

daa wzór chemiczny

daa wzór chemiczny

To związek organiczny należący do aminokwasów białkowych wykazujących charakter kwasowy. Jest związkiem endogennym. Występuje w przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Kwas D-asparaginowy chroni ośrodkowy układ nerwowy, wpływa na hipertrofię włókien mięśniowych.


Co więcej, DAA Amix Nutrition odpowiedzialny jest za męską sprawność seksualną:

  • podnosi libido,
  • poprawia jakość erekcji,
  • przedłuża czas trwania stosunku.

Działanie kwasu D-asparaginowego polega na zwiększeniu uwalniania gonadotropiny (GnRH) oraz hormonu luteinizującego (LH), pobudzającego jądra do produkcji testosteronu. Zalecane jest szczególnie osobom zmagającym się z niskim poziomem testosteronu. Kwas A-asparaginowy mogą przyjmować osoby uprawiające każda aktywność fizyczną.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5