-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Przedtreningówki

Przedtreningówki Amixprzedtreningówki amix

Przedtreningówki to grupa suplementów zaprojektowana z myślą o osobach pragnących poczuć maksymalną pompę mięśniową i wynieść swój trening na wyższy poziom. Preparaty typu pre-workout  zawierają mieszanki zwiększające stężenie tlenku azotu we krwi, dzięki temu zwiększa się ukrwienie naszych mięśni przez co wydają się większe (nabite) i bardziej wyraziste.

przedtreningowki-amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Dodatkowo potęgują waskularyzację, żyły stają się znacznie bardziej wyraźne. Takie składniki jak kofeina, tauryna czy beta-alanina, będące podstawową praktycznie każdej przedtreningówki AMIX, zapewniają maksymalne pobudzenie i skupienie, zwiększają wytrzymałość i siłę mięśni. Dzięki przedtreningówką od AMIX NUTRITION nasz trening jest znacznie skuteczniejszy, a mięśnie znacznie szybciej się regenerują. Dzięki lepszemu ukrwieniu nasze mięśnie są lepiej odżywione.

Firma AMIX Nutrition oferuje wiele przedtreningówek o szerokim spektrum działania. Od intensywnego pobudzenia do maksymalnego uczucia pompy mięśniowej. Zaczynając od jednorazowych SHOTÓW tj. Amix CellUp aż po zaawansowane formuły wspomagające trening i regenerację. Flagowym produktem przedtreningowy, AMIX jest MuscleCore MyoCell 5 Phase, sygnowany przez byłego Mr. Olympia Dennis’a Wolf’a oraz Cell ZOOM.

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 31 wyników