-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Konsultant Suplementacji

Nad każdą ankietą pracują nasi doświadczeni eksperci (nie automat), dzięki temu otrzymasz spersonalizowany plan suplementacji. Dopasowany do Twoich celów, możliwości i budżetu

 
  • Krok 1
  • Krok 2

  Płeć:  Jak dobrać suplementy?

  (zobacz moje kwalifikacje)

  ×

  • Uniwersytet pedagogiczny - studia mgr kier. Wychowanie fizyczne
  • Uprawnienia instruktora fitness spec. Sporty siłowe
  • 10 letnie doświadczenie w sprzedaży suplementów diety i odżywek dla sportowców
  • Hokeista na poziomie ekstraklasy

  O tym jak ważny jest dobór odpowiednich suplementów diety dla osób aktywnych fizycznie i nie tylko nasz team przekonuje się codziennie pracując z ludźmi na siłowniach w klubach fitness w specjalistycznych sklepach z suplementami diety . Wydawało by się, że zakup suplementu diety to z pozoru prosta sprawa. Przecież istnieją co najmniej dwa nieskomplikowane sposoby. Pierwszy z nich to kilka kliknięć w Internecie wybranie docelowej odżywki ulubionego smaku i sprawa załatwiona. Drugi sposób wymaga nieco więcej poświęcenie bo trzeba wybrać się do sklepu mniej więcej wiedzieć czego się chce (chociaż w tym pierwszym sposobie również ) zapytać sprzedawcę i odżywka kupiona. Proste? No właśnie i tu zaczynają się schody.

  Prawie 10 letnie doświadczenie w branży suplementacji sportowej nauczyło mnie, że dobór odpowiedniego suplementu jest procesem co najmniej trudnym nie mówiąc skomplikowanym. Dlaczego? Głównie dlatego, że każdy z nas jest inny, każdy organizm wymaga innego bodźcowania, każda osoba wymaga indywidualnego podejścia, a krótki wywiad z osobą planującą zakup suplementów jest kluczowym i niezwykle ważnym etapem całej układanki. Ważne jest abyśmy mieli świadomość, że rynek odżywek i suplementów diety jest ogromny i nie wszystko co stoi na półkach jest nam niezbędne. Na pewno niejednokrotnie po zakupie suplementu miałeś wrażenie, że było on zbędny bo nie działał. Dlatego wychodzimy na przeciw Twoim wątpliwościom i wszelkim pytaniom.

  Ile posiłków spożywasz na codzień?

  Jaki rodzaj aktywności fizycznej uprawiasz?

  Ile razy trenujesz w ciągu tygodnia?

  Czy stosowałeś wcześniej jakieś suplementy diety?

  Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TOP FIT Jarosław Drozdowicz z siedzibą w Krakowie przy Starowiślna 39 m. 3 31-038 Kraków. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, przede wszystkim z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w celu wykonania zawartej z Tobą umowy oraz w celach wskazanych w treści Twoich zgód (Twoje zgody są dobrowolne), przy zachowaniu Twoich praw tj. prawa wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawa wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na ten temat w klauzuli informacyjnej).