Szybka i tania wysyłka
60 dni na łatwy zwrot
99% zadowolonych klientów
Oficjalny sklep dystrybutora
Oficjalny sklep Amix Nutrition
Kontakt: tel1: 531 311 595,  tel2: 570 008 275
email: [email protected] 
100% Oryginalne suplementy

ṢZYBKI KONTAKT

531 311 595

570 008 275

Zamów do 14:00, a wyślemy jeszcze dzisiaj:

99,00  do darmowej dostawy

Kategorie (klik)

Nad każdą ankietą pracuje nasz doświadczony ekspert, (nie automat), dzięki temu otrzymasz spersonalizowany plan suplementacji, dopasowany do Twoich celów, możliwości i budżetu. Odpowiedz na 8 prostych pytań i otrzymaj propozycję produktów, które dopasował dla Ciebie nasz ekspert.

(zobacz moje kwalifikacje)

Jaki jest twój cel? (możesz zaznaczyć kilka)

Wybierz swój model żywienia (możesz zaznaczyć kilka)

Czy uprawiasz sport? (możesz zaznaczyć kilka)

Określ swoją aktywność fizyczną

Określ rodzaj swojej pracy

Określ jaki budżet chcesz przeznaczyć na suplementy

Prawie 10 letnie doświadczenie w branży suplementacji sportowej nauczyło nas, że dobór odpowiedniego suplementu jest procesem co najmniej trudnym nie mówiąc skomplikowanym. Dlaczego? Głównie dlatego, że każdy z nas jest inny, każda osoba wymaga indywidualnego podejścia, a krótki wywiad z osobą planującą zakup suplementów jest kluczowym i niezwykle ważnym elementem całej układanki. Ważne jest abyśmy mieli świadomość, że rynek odżywek i suplementów diety jest ogromny i nie wszystko co stoi na półkach jest nam niezbędne. Na pewno niejednokrotnie po zakupie suplementu miałeś wrażenie, że był on zbędny, lub po prostu na Ciebie nie działał. Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim wątpliwościom i wszelkim pytaniom tworząc możliwość konsultacji z naszymi specjalistami.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TOP FIT Jarosław Drozdowicz z siedzibą w Krakowie przy Starowiślna 39 m. 3 31-038 Kraków. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, przede wszystkim z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w celu wykonania zawartej z Tobą umowy oraz w celach wskazanych w treści Twoich zgód (Twoje zgody są dobrowolne), przy zachowaniu Twoich praw tj. prawa wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, prawa do podlegania zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawa wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na ten temat w klauzuli informacyjnej).