-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Vitargo

Vitargo Amixamix vitargo

Vitargo Amix to najbardziej unikatowa odżywka z całej grupy suplementów węglowodanowych. Głównym przeznaczeniem jest błyskawiczne uzupełnienie glikogenu w mięśniach. Możliwe jest to dzięki specjalnej strukturze molekularnej , która bardzo przypomina glikogen.

VITARGO AMIX

WARTO PRZECZYTAĆ

Dodatkowo cechuje się bardzo niską osmolalnością, im jest ona niższa tym produkt szybciej dostaje się do jelit. Vitargo dzięki swoim właściwościom trafia do krwiobiegu praktycznie bezpośrednio po spożyciu.  Dzięki temu bardzo szybko uzupełnia zasoby glikogenu i dodaję energii niezbędnej do dalszego treningu, meczu czy zawodów.

Produkt Amix wykorzystywany jest przez elitarnych sportowców na całym świecie, to najbardziej kompletna i efektywna odżywka węglowodanowa na rynku. Firma AMIX Nutrition oferuję autoryzowane, oryginalne Vitargo, przebadane klinicznie w instytucie Karolinska w Sztokholmie.  Produkt jest najwyższej jakości, jeśli same węglowodany nie są dla ciebie wystarczające to w ofercie znajdziesz produkty wzbogacone doskonałymi formami kreatyny, która zwiększa jednostki energetyczne ATP.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11