-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Izotoniki

Izotoniki Amixizotonik amix

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego, zwłaszcza związanego z aktywnością typowo wytrzymałościową, np. wyścig kolarski czy maraton – nasz organizm wraz z potem traci niezbędne składniki mineralne. Aby utrzymać maksymalny poziom efektywności podczas treningu czy zawodów powinniśmy zadbać o odpowiednie uzupełnienie płynów.I tutaj na ratunek przychodzą tzw. izotoniki amix.

WARTO PRZECZYTAĆ

Jednak korzystanie z czystej wody, nawet tej mineralizowanej, nie zapewni nam tak szybkiej odbudowy minerałów, witamin a przede wszystkim glikogenu, jak izotoniki amix.

Zawarte w tego typu produktach witaminy mają na celu odżywić mięśnie i dodać energii. Minerały takie jak magnez czy potas zapobiegną wystąpieniu skurczów. Węglowodany dostarczone wraz z napojem pomogą w odbudowie najistotniejszego elementu potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania mięśni – glikogenu. Dostarczą też ogólnej energii i odżywia organizm.

Firma AMIX Nutrition ma w swojej ofercie doskonale zbilansowane i bardzo wydaję napoje izotoniczne tak jak AMIX ChampION  czy Iso-lyn Recovery z dodatkiem substancji regenerujących jak aminokwasy BCAA.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9