-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

Odżywki na masę

Odżywki na masę, gainery Amix  odżywki na masę amix

Suplementy i odżywki na masę – wspomagające wzrost wagi i naszego umieśnienia, tz. Gainery – to odżywki oparte na połączeniu odżywki białkowej i węglowodanów. Często w składzie wzbogacane są o kreatynę, aminokwasy, witaminy lub inne mikroelementy. Ma to na celu maksymalnie odżywić mięśnie i zwiększyć spożycie kalorii, które determinuje wzrost i rozwój masy.

gainery-amix

WARTO PRZECZYTAĆ

W dzisiejszych czasach jedną z lepiej rozwijających się grup suplementów diety są tzw. Odżywki na masę. Klasyczne Gainery, czyli odżywki węglowodanowo białkowe tworzone są w oparciu o zdecydowanie większą dawkę węglowodanów niż białek. Wyjątkiem jest tzw. bulk – gdzie zawartość białka i węglowodanów rozkłada się po równo (50% na 50%). Bardzo dobrym przykładem odżywki BULK jest Amix Anabolic Masster, który dodatkowo zawiera mnóstwo dodaktów tj. kreatyna, aminowkasy, beta-alanina, białko jakości CFM, boostery testosteronu czy vitargo.

Zadaniem odżywek na masę –  jest podniesienie masy ciała, kaloryczność diety oraz wzbogacenie naszego odżywiania o ogromną dawkę energii. Gainery zdecydowanie ułatwiają nabieranie masy ciała, uzupełniają glikogen i co najważniejsze dodają do naszej diety kalorii o które tak trudno osobom chcących złapać większą wagę. To tzw. ektomorficy. Odżywki na masę oferowane przez firmę AMIX Nutrition to najwyższej jakości suplementy białkowo-węglowodanowe typu gainer. Od prostych mieszanek takich jak Amix CarboJet Basic po zaawansowane mieszanki takie jak Amix Carbo Jet Mass Professional  który zawiera wysoką zawartość białka, niską ilość cukru, dodatek aminowkasów BCAA, cytrulinę i beta-alaninę.

Zestawy suplementów na masę

Idealnym wyborem jest sięgniecie po zestawy suplementów przygotowanych już przez grupę ludzi specjalizujących się w tym fachu. Tego typu zestawy charakteryzują się idealną synergią, która zachodzi w procesie suplementacji. Dzięki tak dobrze dobranym zestawom nasz organizm codziennie zaopatrywany jest w najważniejsze węglowodany, makro i mikroelementy, witaminy, antyoksydanty. A także suplementy bezpośrednio związane z budowaniem siły i wytrzymałości mięśniowej.

zestaw-standard-amix

zestaw-standard-amix


Co zawierają odżywki na masę:

  • Białko jest niezbędne do rozwoju muskulatury. Jego odpowiednia jest niezbędna w budowaniu siły oraz odpowiedniej regeneracji po treningu. Może również przyczynić się do utraty tkanki tłuszczowej.
  • Węglowodany odpowiedzialne są za dostarczenie energii potrzebnej podczas wysiłku fizycznego i codziennego życia.  Odpowiednia podaż węglowodanów pomaga szybko odbudować glikogen w mięśniach, który jest niezbędny do prawidłowej pracy i regeneracji.

 

ZOBACZ NASZ – Kompleksowy poradnik – dieta na masę.

Wszystko co powinienieś wiedzieć na temat budowania masy mięśniowej. Dowiesz się co, i ile jeść na masę, ile kalorii spożywać aby uzyskiwać optymalne przyrosty, bez zbędnego zatłuszczania sylwetki. Wybierzemy najlepsze zestawy suplementów wspomagających rozbudowę masy. Dodatkowo załączamy 7 dniowy jadłospis – typowej rozpiski na masę, całkowicie za free.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14