-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Witaminy i Minerały

Witaminy Amixwitaminy amix

Witaminy i minerały to elementy niezbędne dla naszego całego organizmu. Utrzymanie odpowiednich stężeń jest koniecznie by nasze ciało mogło przeprowadzać wszystkie procesy prawidłowo. Niedobory witamin i minerałów mogą mieć tragiczne skutki, powodować zwyrodnienia, osłabiać narządy
wewnętrzne czy aparaty ruchu. Witaminy Amix to jedne z najlepszych suplementów tego typu na rynku, zawierają certyfikowane składniki, bazują na naturalnych ekstraktach z warzyw i owoców.

witaminy amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Dodatkowo patrząc na dietę człowieka w dzisiejszych czasach i żywność mocno przetworzoną, która jest bardzo powszechnie spożywana, możemy łatwo stwierdzić, że naraża się on na niedobory witamin i minerałów. Najlepszym sposobem aby uchronić się przed tego typu problemami jest odpowiednia suplementacja – np.

Firma AMIX Nutrition w swojej szerokiej ofercie posiada wiele produktów zawierających niezbędne składniki odżywcze i mikroelementy potrzebne organizmowi. Od kompleksów witamin zawierających pełnowartościowe, zbilansowane mieszanki, przykładowo Multi- HD Liquid Caps, przez źródła pojedynczych witamin jak Vitamin C, po innowacyjne mieszanki z linii GreenDay – Super Greens,zawierające witaminy i minerały z naturalnych źródeł, przykładowo alg.

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 77 wyników