-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Spalacze bez kofeiny

Spalacze tłuszczu bez kofeiny (lipotropowe), diuretykispalacze tłuszczu bez kofeiny amix

Amix Nutrition oferuje najbardziej dopracowane spalacze lipotropowe które nie zawierają stymulantów tj. kofeina, guarana czy tauryna, a jednocześniej skutecznie obniżają poziom tkanki tłuszczowej w organizmie w sposób naturalny. Zobacz koniecznie –  LipiDrol Amix , który dodatkwo reguluje poziom cukru – przez co łaknienie na słodycze i węglowodany będzie mniejsze oraz wypłukuje nadmiar wody podskórnej.

Spalacze tłuszczu bez kofeiny oparte na substancjach lipotropowych to związki, które aktywują przemiany biochemiczne dla tłuszczów w sposób naturalny. Oznacza to, że przetwarzają tłuszcz na mniejsze cząstki i transportują w odpowiednie miejsca, gdzie te zostają zamienione na energię i spalone w trakcie trwania wysiłku fizycznego.

spalacze bez kofeiny

WARTO PRZECZYTAĆ

Poza obniżeniem poziomu zbędnej tkanki tłuszczowej, substancje lipotropowe mają również inne korzyści dla funkcjonowania organizmu i zdrowia. Obniżają one poziom złego cholesterolu, pomagają oczyszczać ściany naczyń krwionośnych ze złogów tłuszczowych. Zapobiegają rozwojowi miażdżycy oraz wzmacniają mięsień serca. Korzystnie wpływają na zwiększenie przemiany materii i zwiększają udział trójglicerydów w procesach energetycznych ustroju, a to przyśpiesza spalanie tłuszczu.

Diuretyki

Amix Diuretic Complex jest innowacyjnym suplementem diety dedykowanym osobom które chcą w bardzo szybkim tempie zgubić kilogramy. Złożony z 11 bardzo silnych składników aktywnych opartych o ekstrakty ziołowe, działa na zasadzie zwiększenia diurezy – wypłukiwania nadmiaru wody z organizmu.

Jest w 100% bezpieczny. Poprawia definicje mięśni. Idealnie podkreśla sylwetkę. Doskonale sprawdza się jako zbilansowany suplement diety dla osób stroniących od kofeiny. Diuretic od Amix jest niezastąpionym i uniwersalnym produktem wspierającym proces odchudzania, zawodowych sportowców, amatorów, ale i osób które na co dzień nie mają czasu na aktywność fizyczną.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9