-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Mocne spalacze (termogeniki)

Mocne spalacze tłuszczu Amix MOCNE spalacze tłuszczu

Następuje również dużo szybsza przemiana materii. Spalacze termogeniczne zwielokrotniają proces rozpadu tłuszczu w Twoim organizmie. Uważane są za najbardziej skuteczny rodzaj spalaczy tłuszczu. 

Termogeniki (mocne spalacze tłuszczu) – bo o nich mowa to suplementy powodujące uwalnianie ciepła z organizmu, co wiąże się z przyspieszaniem metabolizmu, zwiększonym spalaniem tkanki tłuszczowej oraz większym wydatkiem energetycznym. Dodatkowo możemy poczuć się pobudzeni a przyśpieszona akcja serca zwiększy naszą wydolność oraz wytrzymałość podczas treningu.

mocne spalacze tłuszczu

WARTO PRZECZYTAĆ

Termogeniki – spalacze tłuszczu

Termogeniki to najpopularniejszy typ spalaczy tłuszczu na rynku. Swoją popularnością zawdzięczają skuteczności. Działanie termogenicznym spalaczy tłuszczu opiera się o zwiększenie termogenezy. Żeby zrozumieć ich działanie musimy zagłębić się odrobinę w fizjologię. Nasz organizm samodzielnie wytwarza ciepło. Dzięki spożyciu pożywienia – tłuszczy, węglowodanów i aminokwasów (białek) wytwarzamy energię. Możemy rozdzielić ją na energię użyteczną ATP (adenozyno-5′-trifosforan), z której czerpiemy energię do treningu i wszystkich czynności codziennych, oraz na ciepło. Termogeniki mają na celu zwiększyć produkcję ciepła.

Proces ten związany jest z nasileniem produkcji katecholamin, między innymi noradrenaliny, neuroprzekaźnika wytwarzanego w sytuacjach stresowych. Wysokie stężenie noradrenaliny jest ściśle związane z możliwościami psychofizycznymi organizmu. Termogeniki wypływają na redukcję tkanki tłuszczowej poprzez zwiększanie aktywność Termogeniny (UCP). Jest to białko rozprzęgające protony, które znajduje się w mitochondriach tkanki tłuszczowej brunatnej. Doskonałym przykładem kompletnego termogenika jest Amix ThermoLean. Świetnie wyważona mieszanka aż 16 składników! Połączenie zapewniające wszystkie korzyści wiążące się z podwyższoną temperaturą ciała.

amix thermolean

działanie AMIX ThermoLean to m.in.:

  • przyspiesza metabolizm węglowodanów,
  • zwiększa poziom energii i koncentracji,
  • wspomaga procesy trawienia,
  • redukuje aptety na słodycze i węglowodany,
  • stymuluje utlenianie tkanki tłuszczowej

Co więcej, spalacze tłuszczu, które opierają swój mechanizm działania na termogenezie praktycznie zawsze wzbogacone są kofeiną. Kofeina to legalny stymulant, substancja nootropowa, która zwiększa możliwości psychofizyczne organizmu. Jest doskonałym dodatkiem dla każdej osoby pragnącej pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Spalacze termogeniczne Amix™ Nutrition od zawierają kofeinę pochodzącą z różnych źródeł. Poza standardową syntetyczna kofeiną znajdziecie również nasiona guarany, zielonej kawy czy yerba mate!

W ofercie Amix Nutrition zjadziesz ponad 20 unikatowych formuł i mocnych spalaczy tłuszczu – wspomagających procesy odchudzania. Topowym produktem jest również Amix Thermocore.

thermocore amix 90 caps

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9