-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

L-karnityna

L-karnityna Amixl karnityna amix

L-Karnityna  sama w sobie jest jedną z najbezpieczniejszych substancji wspomagających walkę z nadwagą. Firma AMIX Nutrition oferuję produkty, wzbogacone substancjami o synergistycznym działaniu, przykładowo witaminą B6

Jest organicznym związkiem chemicznym, aktywną biologicznie formą aminokwasu – karnityny. Syntezowana jest w wątrobie, nerkach i mózgu z lizyny i metioniny, niezbędna do tego jest odpowiednie stężenie witaminy C oraz witamin z grupy B.

l-karnityna amix nutrition

WARTO PRZECZYTAĆ

L-karnityna AMIX w organizmie żywym w 90% występuje w mięśniach, dlatego też najlepszym sposobem dostarczenia jej z diety jest spożywanie dużej ilości mięsa. Substancja zyskała dużą popularność ze względu na swoje właściwości ułatwiające spalanie tkanki tłuszczowej. Rolą l-karnityny w organizmie jest transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów gdzie zachodzi zjawisko oksydacji – kwasy tłuszczowe zostają przerobione na energię.

jak-działa-l-karnityna

jak-działa-l-karnityna

Ten proces pozytywnie wpływa na pracę mitochondriów, przekłada się to na zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej, lepsze samopoczucie i zasoby energii oraz przyśpiesza regenerację.

L-karnityna na odchudzanie

L-Karnityna jest ostatanią grupą spalaczy tłuszczu. Jest jednym z najpopularniejszych obecne suplementów. Stosowana jest z reguły jako spalacz tkanki tłuszczowej i energetyk. To organiczny związkiem chemicznym, który naturalnie powstaje z 2 aminokwasów – lizyny i metioniny. Działa analogicznie do lipotropowych spalaczy tłuszczu, jednak jest tak powszechna, że zasługuje na oddzielne omówienie. Odpowiada za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów i przekształceniu ich w energię.

certyfikowana-l-karnityna

certyfikowana-l-karnityna

Poza spalaniem tkanki tłuszczowej, L-karnityna może poprawić regenerację po ciężkim wysiłku i mieć wpływ na jakość nasienia. Będzie doskonałym wyborem dla osób, które cierpią na spadki energii podczas odchudzania. Sięgnij po produkty jak CarniLine, które są wzbogacone o bardzo cenne substancję jak Tauryna, Witamina B6, Zielona Herbata czy doskonały, poprawiający trawienie, ekstrakt z piperyny – BioPerine.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14