-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Monohydrat

Monohydrat kreatyny Amix kreatyna monohydrat amix

Monohydrat kreatyny jedną z najpopularniejszych i najtańszą formą kreatyny stosowaną w suplementacji osób aktywnych fizycznie. Jest to molekuła, w której połączone są: cząsteczka kreatyny z cząsteczką wody. Posiada wysoką biodostępność i prędkość wysycania tkanek. Monohydrat jest najlepiej przebadaną formą wśród wszystkich suplementów kreatynowych.

kreatyna amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Kreatyna to organiczny związek chemiczny, może być dostarczony z dietą, przykładowo z mięsa wołowego. Jednak, jedynie stała i długoterminowa suplementacja gwarantuję stabilne stężenie w organizmie. Dzięki nasyceniu kreatyną nasz organizm znacznie szybciej wytwarza jednostki energetyczne ATP, dzięki temu nasz trening jest znacznie efektywniejszy.

kreaty monohydrat wzór chemiczny

kreaty monohydrat wzór chemiczny

Kreatyna monohydrat  Amix Nutrition wspomaga zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość), przyspiesza przyrost masy mięśniowej i regenerację po jednostkach treningowych. Transport kreatyny do komórek mięśniowych jest wspomagany przez hormon insuliny. Monohydrat kreatyny występuje w postaci monopreparatów (kapsułki, proszki, tabletki) oraz preparatów wieloskładnikowych (m.in. składnik stacków kreatynowych).To prawdziwa klasy wśród suplementów. W ofercie Amix Nutrition znajdziesz monohydrat w formie bezsmakowego proszku oraz wygodnych kapsułek – które cechuje maksymalna czystośc produktu i stopień rozdrobnienia.

jak działa kreatyna

jak działa kreatyna

Jaką formę kreatyny wybrać?

Z racji swojej popularności i doskonałego działania kreatyna doczekała się wielu różnych wersji jeśli chodzi o suplement. Mnogość form na rynku sprawia, że sam wybór odpowiedniego dla siebie produkty staje się coraz trudniejszy. Najpopularniejszą formą kreatyny jest monohydrat. Można przyjąć, że jest to też najbardziej sprawdzona wersja od strony naukowej. Przyciąga swoją ceną i niewątpliwym działaniem, jest to świetna wersja suplementu dostarczającego kreatyne, zwłaszcza dla osób zaczynających swoją przygodę z tą substancją.

Monohydrat nie jest jednak jedyną dopracowaną i działającą kreatyną na rynku, dla bardziej wymagających suplementów firma Amix Nutrition opracowała kilka innowacyjnych produktów, między innymi:

Kre-Alkalyn® to opatentowana forma monohydratu kreatyny, wyróżnia się tym, że jej  poziom pH  jest wyższy niż 12 – odpowiada naturalnemu środowisku panującemu w miejscach gdzie kreatyna jest najbardziej potrzebna. Zapewnia to błyskawicznie wchłanianie   i wykorzystanie przez organizm. Dzięki tej innowacyjnej wersji monohydratu twoje mięśnie natychmiastowo odbudowuje utracone ATP i będą dłużej pracować. Amix Kre-Alkalyn® odróżnia się od innych kreatyn tym, że nie konwertuje w tak dużym stopniu do nieaktywnej kreatyniny, dlatego można przyjmować go w mniejszych dawkach niż standardowe formy. 

Kre-Alkalyn amix 120 caps

Kre-Alkalyn Amix

Jeśli chcesz trenować dłużej i nie odczuwać zmęczenia to firma AMIX Nutrition oferuję monohydrat kreatyny najwyższej jakości, uzyskany poprzez najnowszą metodę wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC).

kreatyna-dawkowanie

kreatyna-dawkowanie

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9