-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

ZMA

ZMA Amix Nutrition zma amix

W skład ZMA AMIX  wchodzą dwie substancje, których często brakuje w diecie sportowca. Jest to :

  • magnez: niezbędny dla prawidłowej pracy mięśni i wydzielania hormonów, a także,
  • cynk: regulujący poziom testosteronu. Często jako dodatek występuje również
  • witamina B6: zwiększająca przswajalność całej formuły. Jest to jedno z najbardziej znanych i powszechnie używanych połączeń w świecie suplementów diety. Można powiedzieć, że jest swoistym fundament diety każdego sportowca, zwłaszcza kulturysty.

Te dwa pierwiastki wpływają na cały organizm i dzięki takiemu połączeniu, można znacząco poprawić jakość regeneracji i snu.

CERTYFIKATY JAKOŚCI AMIX

WARTO PRZECZYTAĆ

ZMA AMIX chroni organizm przed stresem, ciężkimi i intensywnymi treningami, wzmacnia serce i układ nerwowy. Dodatkowo hamuje produkcję kortyzolu, substancji, która ma niekorzystne działanie na organizm i powoduje rozpad mięśni.

Suplement od  Amix Nutrition wpływa także na lepszy sen, ponieważ magnez to substancja niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. To bardzo dobry środek dla wszystkich osób aktywnych fizycznie które po całym dniu czują się zmęczone i zestresowane. ZMA dostarczy Ci minerałów, które są niezbędne dla prawidłowej regeneracji mięśni i układu nerwowego.

Wspomaga jakość snu i poprawia samopoczucie oraz libido. Nas najbardziej interesuje cynk zawarty w tej mieszance. To właśnie ten mikroelement może pozytywnie wpływać na zwiększenie poziomu testosteronu. ZMA od Amix to doskonały wybór dla każdego, uniwersalna mieszanka sprawdzająca się w każdych warunkach.

zma dawkowanie

zma dawkowanie

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5