-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

SHOTY

SHOTY Amix  Shoty amix

Najbardziej wygodna forma suplementu – shoty od AMIX Nutrition, dostępne  w postaci jednorazowej ampułki zawierającej wszystko czego potrzebujesz. Firma AMIX Nutrition ma w swojej ofercie bardzo bogatą ofertę shotów, zarówno mieszanek typowo przedtreningowych jak i gwarantujących pobudzenie czy wspomagających w walce z nadwagą.

WARTO PRZECZYTAĆ

 SHOTY AMIX rodzaje:

  • Jeśli szukasz pobudzenia a nie zależy ci na żadnej pompie mięśniowej, nie przepadasz za typową syntetyczną kofeiną czy po prostu potrzebujesz się lepiej skupić w pracy to Amix Guarex SHOT będzie doskonałym wyborem.
  • Dla osób redukujących tkanke tłuszczową, szukających jednocześnie pobudzenia na treningu świetnie sprawdzi się Amix XFat® 2in1 SHOT.
  • Dla prawdziwych łowców pompy dobrym wyborem będzie AmixTM NitroNoX® Shooter czy Amix AAKG, które gwarantują maksymalne ukrwienie i waskularyzację. Jeśli chcesz wynieść swój trening na wyższy level, sięgnij po Amix CellUp, przedtreningówka z linii PRO, dla najbardziej wymagających użytkowników.
  • Amatorzy sportów wytrzymałościowych, biegacze i rowerzyści również znajdą coś dla siebie, mieszanki magnezu z potasem wzbogacone witaminami czy elektrolity z serii Performance.
Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników