-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 99PLN!
Oficjalny sklep Amix Nutrition
Kontakt: tel1: 793 410 056,  tel2: 570 008 275
email: [email protected] 
100% Oryginalne suplementy

NUMER TELEFONU

793 410 056

570 008 275

ADRES EMAIL

[email protected]

Zdobyłeś/aś darmową dostawę

Kategorie (klik)

Zamówienia hurtowe

hurtownia odżywek amix

 

Odżywki AMIX – zamówienia hurtowe

Jesteśmy polskim oddziałem firmy LargeLife® Limited założonej w 2003 roku w Manchesterze. Od 2009 roku jest szerzej znana jako Amix™ Advanced Nutrition. Już w pierwszych latach działalności zostaliśmy okrzyknięci jednym z najlepszych producentów suplementów diety w Europie. Z biegiem czasu rozwinęliśmy zbytu poza tereny najstarszego kontynentu. Amix™ Advanced Nutrition prężnie na działa na Polskim rynku suplementów diety od ponad 7 lat. Jako jeden z liderów branży, posiadamy najnowocześniejsze centrum produkcyjno-logistyczno-badawcze znajdujące się w Manchesterze. Jego powierzchnia wynosi ponad 12 tysięcy m². 

Więcej o naszef firmie znajdzie w zakładce „O nas

Szybki kontakt:


 

najlepsza marka suplementów amix

hurtownia amix nurtrition

Zamówienia hurtowe w Amix Nutrition Polska

Jako oficjalny dystrybutor marki Amix™ cechujemy się tymi samymi cechami co firma macierzysta. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów i dostarczenie im suplementów diety najwyższej jakości w jak najszybszym czasie. Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie i nieograniczony dostęp do informacji przez cały okres współpracy. Naszych najlepszych klientów premiujemy atrakcyjnymi materiałami „POS”. W celu naszych obopólnych korzyści oferujemy Państwu szkolenia z zakresu naszych produktów i zawsze służymy pomocą w razie jakichkolwiek problemów.

 

Oferta Amix Nutrition Polska:

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo rozbudowaną gamę suplementów diety o różnym przeznaczeniu. W tym celu powstały określone linie produktów Amix™ Nutrition. Które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i zawodowych sportowców. Linia Podstawowa Amix Nutrition to niezwykle szeroka gama produktów o wielopłaszczyznowym działaniu. Od wyrafinowanych, wysokojakościowych izolatów białka, przez doskonałe spalacze tłuszczu, witaminy, przedtreningówki i suplementy chroniące stawy. Idealna na każdą okazję i w każdym celu. Dzięki Linii Podstawowej Amix™ Nutrition, zapewnisz swoim klientom wszystko czego potrzebują.  

amix nutrition linia czerwona podstawowa
amix nutrition linia czerwona podstawowa

 

Amix Pro Series to linia suplementów diety zaprojektowana z myślą o profesjonalnych sportowcach. Najbardziej zaawansowane formuły na rynku, które zostały opracowane przy współpracy z najbardziej wymagającymi użytkownikami. Dzięki suplementom AmixPro® Series zadowolisz każdego ze swoich klientów.

amix pro series suplementy
amix pro series suplementy

 

Amix MuscleCore Line jest linią produktów zaprojektowanych przy współpracy ze światowej klasy kulturystą – Dennis’em Wolf. Niemiecki kulturysta nie raz stawał na deskach Mr. Olympia zajmując czołowe lokaty. Dlatego też produkty z MuscleCore® Line są maksymalnie dopracowane i pomogą twoim klientom w osiągnięciu wielu sportowych sukcesów.  

muscle core amix
muscle core amix

 

Amix Performance Series, seria suplementów diety, produkowana z myślą o osobach trenujących sporty wytrzymałościowe. Doskonałe wsparcie dla wszystkich kolarzy, biegaczy czy pływaków. Produkty z tej serii pomogą twoim klientom wynieść swój trening na nieosiągalny do tej pory poziom i zdobywać najwyższe laury w swoich dyscyplinach sportowych.

amix perfomance
amix perfomance

 

Amix GreenDay Series to suplementy diety oparte jedynie o naturalne składniki. Świetna linia dla osób, które interesują się poprawą swoich parametrów zdrowotnych. Naszpikowana wegańskimi produktami GreenDay® Series doskonale wspomoże organizm twoich klientów.

Amix green day
Amix green day

 

Amix Mr. Popper’s Series jest linią produktów dietetycznych do codziennego stosowania. Pełna proteinowych musli o ograniczonej zawartości węglowodanów, maseł orzechowych, płatków błyskawicznych oraz proteinowych naleśników i kremów. Dzięki tej linii, twoi klienci będą mogli uzupełnić swoje jadłospisy o doskonałe, dietetyczne i zdrowie produkty.

mr poppers amix
mr poppers amix

Batony białkowe Amix to zwieńczenie całego, bogatego katalogu produktów. Pyszne, dietetyczne batony dostarczające wysoką ilość białka niewielkim nakładem kalorycznym. Zapewnij swoim klientom doskonale zbilansowane i pyszne przekąski dzięki Amix Protein Bars. 

batony białkowe amix
batony białkowe amix