-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Kolagen

Suplementy z kolagenem Amixamix kolagen

Kolagen jest nam potrzebny do komfortowego wykonywania czynności w życiu codziennym, więc warto zadbać o dostarczanie prawidłowej ilości. Najłatwiejszym sposobem na zapewnienie organizmowi kolagenu są suplementy z kolagenem.

kolagen amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Kolagen to nic innego jak główne białko tkanki łącznej, ma bardzo dobrą odporność na rozciąganie, przez to jest głównym białkiem budującym ścięgna. Dodatkowo kolagen odpowiada za elastyczność skóry, ubytki mogą powodować zwyrodnienia naskórka, włosów i paznokci.

Odpowiednia ilość kolagenu, którego wytwarzana ilość spada wraz z wiekiem, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu i bezbolesnego poruszania się. Poza rolą budulcową samej tkanki odpowiada on także za wydzielanie mazi stawowej, bez której stawy nie mogą prawidłowo funkcjonować.

Suplementy z kolagenem od Amix Nutrition

Aby zmaksymalizować korzyści płynące z przyjmowania dodatkowych ilości kolagenu, warto będzie wybrać suplementy bardziej złożone. Dobrze sprawdzą się mieszanki z siarką organiczną – MSM, ma ona bezpośredni wpływ na syntezę kolagenu jak Osteo Ultra Joint Drink.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4