-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Kontrola apetytu

Kontrola apetytu – suplementy kontrola apetytu

Grupa suplementów (kontrola apetytu) zaprojektowana z myślą o osobach walczących z nadmiernym apetytem, pragnących zredukować nadmierną tkankę tłuszczową lub po prostu ograniczyć spożycie kalorii. Ilość spożywanego jedzenia determinuje wzrost lub spadek wagi naszego ciała. Co za tym idzie utratę tkanki tłuszczowej.

kontrola apetytu suplementy

WARTO PRZECZYTAĆ

Są to doskonałe produkty dla osób, których największy problemem jest utrzymanie odpowiedniej kaloryki diety. Wahania masy ciała determinuje tak zwany bilans energetyczny – równowaga pomiędz energią dostarczoną (ilość spożytych kalorii) a wydatkowaną przez nasz organizm na wszelkie potrzeby (funkcje życiowe, aktywność). Jak można zauważyć ilość jedzenia ma bezpośredni wpływ na kompozycję sylwetki. Warto zadbać więc o odpowiednią kontrolę apetytu.

bilans-energetyczny

bilans-energetyczny

Uczucie głodu i chęć na określone pokarmy determinuję wiele czynników, możemy jednak to względnie kontrolować przyjmując odpowiednie suplementy. Dla przykładu – jeśli mamy bardzo duże łaknienie na słodycze warto sięgnąć po preparaty zawierające chrom . Normuje on poziom cukru i glukozy we krwi.

Suplementy na obniżenie apetytu AMIX

Bardzo dobrym początkiem będzie zastąpienie standardowych posiłków wygodnymi szelkami. Shake4 Fit&Slim.  Jest to doskonały przykład gotowej mieszanki, która jest świetną alternatywą posiłku. W teorii jest to zwyczajna odżywka węglowodanowo-białkowa, jednak jest to jedynie złudzenie. Produkt został wzbogacony o wiele substancji o bardzo szerokim spektrum działania. Od minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, przez innowacyjne enzymy trawiennie wspomagające absorpcję składników odżywczych. Specjalny kompleks Amix  Thermo – Lipotropic Blend. Zastąp jeden z posiłków pełnowartościowych szejkiem z Shake4 Fit&Slim i ciesz się doskonałą sylwetką i zmniejszonym apetytem!

AMix Shake 4 500g

W ofercie firmy AMIX Nutrition znajdziemy szereg produktów wpływających na kontrolę apetytu, od prostych preparatów takich jak Amix HCA po zaawansowane formuły redukcji apetytu, przykładowo  AMIX CarbBlocker.

amix carb blocker 90 caps

Kontrola apetytu jednak nie kończy się na zamiennikach posiłku. Istnieje bardzo wiele substancji, które pozwalają powstrzymać łaknienie. Przykładowo chrom, niezbędny do przeżycia minerał, który jest stosunkowo niepozorny. Jednak działanie chromu jest niesamowicie rozległe, zwłaszcza w kontekście kontroli apetytu. Chrom odpowiada za równowagę gospodarki insulinowej we krwi. Główny mechanizm działania chromu jest bezpośrednio związany z chromoduliną. To białko ma na celu zwiększyć wrażliwość receptorów insulinowych. Dzięki swoim właściwościom, chrom doskonale sprawdza się jako substancja hamująca łaknienie, zwłaszcza na produkty węglowodanowe.

Doskonałym wyborem jest najczystsza forma chromu – Amix Chromium Picolinate. Jeśli jednak jesteś zainteresowany bardziej zaawansowaną formułą sprawdź Amix CarbBlocker. Mieszanka mająca na celu zatrzymać apetyt na węglowodany. W produkcie wykorzystano najlepsze z możliwych składników, przykładowo StarchLite® czy CitriMax®HCA oraz wiele innych rzeczy, które zatrzymają twoje łaknienie i pomaga schudnąć!

chromium picolinate amix 200mc

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17