-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Aminokwasy

Aminokwasy AMIX aminokwasy-amix

Aminokwasy od Amix Nutrition to preparaty dla każdej osoby aktywnej fizycznie. Niezależnie od tego jaki rodzaj sportu uprawiasz. Posiadają one zróżnicowany skład, a dzięki temu możliwe jest dopasowanie suplementu do potrzeb każdej osoby uprawiającej sport rekreacyjnie lub zawodowe .

Spożywanie aminokwasów pozwala na zatrzymywanie procesów katabolicznych (rozpadania się naszych mięśni), w trakcie treningu, a także w czasie snu. Dodatkowo aminokwasy od Amix Nutrition mają za zadanie wspomagać procesy metaboliczne glukozy i budowanie mięśni. Ich główną rolą w organizmie, jest przyśpieszenie regeneracji po ciężkim treningu i redukowanie tzw. zakwasów. Przyjmowanie grup całodziennych aminowych poprawia równowagę hormonalną, a także wspomaga pracę układu odpornościowego.

aminokwasy amix nutrition

WARTO PRZECZYTAĆ

Aminokwasy od Amix Nutrition

mają za zadanie dostarczać do organizmu sportowca substancje, które rozbudowują tkankę mięśniową i wspomagają jej regenerację. W składzie tych preparatów zawarte są jedynie odpowiednio dobrane porcje związków chemicznych należących do grupy aminowej, które charakteryzują się długim lub średnim czasem wchłaniania. Tego rodzaju suplementy diety zaleca się przyjmować niezależnie do tego, jaką dyscyplinę sportu uprawiamy.

W szerokiej gamie aminowkasów od Amix Nutrition znajdziesz popularne BCAA z dodatkiem peptydów, hydrolizowanego białka czy beta-alaniny. Amix jako jedna z nielicznych marek suplementacyjnych oferuję Sustamine –  unikalne połączenie  alaniny i glutaminy, czyli L-alanyl-L-glutaminy.

HMB  Amix i tzw. aminokwasy proste (całodzienne) nie zawierają aminokwasów pochodzących z niskojakościowych źródeł, takich jak soja czy kazeina.

Podkategorie:

  amix-hmb  amix-glutamina

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 75 wyników