-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Energia i Koncentracja

Suplementy na koncentrację Amixsuplementy na koncentracje

Suplementy i odżywki od Amix korzystnie wpływające na koncentrację i dodające energii. Jest to coś co rewelacyjnie sprawdzi się zarówno dla osób potrzebujących maksymalnego skupienia i koncentracji, przykładowo przed ważnym egzaminem. Są również odpowiednie dla sportowców przed zawodami czy ciężkim treningiem.

suplemenety-na-koncentracje-amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Głównym elementem suplementów na koncentrację i energię są różnego rodzaju aminokwasy, między innymi są one bogate w tyrozynę, tryptofan czy taurynę, które bezpośrednio wpływają na uczucie skupienia jak i dodają energii. Preparaty tego typu doskonale sprawdzą się także jako odżywki zarówno przed jak i po treningowe. Mają pozytywny wpływ na koncentrację, która jest bardzo ważna podczas wykonywania ciężkich serii na siłowni.

Suplementy na energię

Energia i koncentracja to dwa niezbędne elementy każdego sukcesu. Bez energii do działania nie będziemy w stanie realizować naszych celów. Bez odpowiedniego skupienia i koncentracji nasze osiągi mogą nie być zadowalające. Tyczy się to zarówno sportu jak i codziennego życia. Suplementy na koncentrację i energię to produkty mające wzmocnić te zjawiska. Idealna grupa suplementów zarówno dla każdego sportowca jak i pracownika biurowego. Skupienie, koncentracja i odpowiednia dawka energii gwarantuję odnoszenie sukcesów na każdym polu. Dlatego jeśli ciężko trenujesz, masz ważny egzamin czy przygotowujesz prezentację dla zarządu firmy, suplementy na koncentrację i energię od  Amix Nutrition to doskonały wybór! Popraw swoje osiągi w każdej dziedzinie dzięki najlepszym na rynku suplementom diety!

Kto powinien korzystać z suplementów na energię i koncentrację?

  • Odpowiedź jest prosta – praktycznie każdy! Suplementy na energię i koncentrację są doskonałym wyborem dla każdego człowieka. Spektrum działania tego typu preparatów jest tak szerokie, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od charakteru wykonywanej pracy czy aktywności, zawsze chcesz poprawić swoje skupienie, wydajność i zniwelować uczucie zmęczenia. Doskonale pomogą Ci w tym suplementy na energię i koncentrację od Amix Nutrition!
  • Przygotowujesz się do zawodów i ciężko trenujesz? Na Pewno potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii i wzmożonego skupienia w dzień zawodów. Zaraz ważny egzamin na studiach a ty dalej nie ogarniasz połowy materiału? Popraw swoje zdolności poznawcze stosując odpowiednie suplementy diety. Wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne i przechodzą rygorystyczne kontrolę. Używamy najlepszych dostępnych składników jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie. Jeśli chcesz wskoczyć na nieosiągalny do tej pory poziom, suplementy na energię i koncentrację od Amix Nutrition są dla ciebie!

Suplementy nootropowe

Często możemy spotkać się również z nazwą leki nootropowe. Jednak Amix Nutrition oferuje jedynie bezpieczne suplementy diety o takim samym działaniu! Substancje tego typu mają za zadanie poprawić wydajność u zdrowych ludzi. Mają na celu poprawić i usprawnić funkcję poznawcze, w szczególności kreatywność, pamięć i sprawność umysłową. Do tego doskonale dodają energii. Do najpopularniejszych substancji nootropowych zaliczamy m.in. kofeinę.

Kofeina w kapsułkach

Kofeina to swoista królowa suplementów na energię i koncentrację. Na Szczęście w ofercie Amix Nutrition znajdziesz szereg produktów bogatych w tą magiczną substancję.

Kofeina to substancja, która bardzo powszechnie występuje w codziennym życiu. Najczęściej spożywamy ją pod postacią kawy, jednak występuje również w herbacie czy yerba mate. Poza naturalnymi źródłami, kofeina wytwarzana jest również syntetycznie. Znajdziemy ją we wszelkiej maści napojach energetycznych oraz suplementach diety, przykładowo Amix CoffiTime. Bardzo ciekawy suplement dostarczający kofeinę pochodzącą z naturalnych źródeł (Guarana, Yerba Mate) z dodatkiem kofeiny bezwodnej i tauryny. Idealny dla każdego kto pragnie wykorzystać maksimum benefitów kofeiny!

źrodła-kofeiny-suplementy

źrodła-kofeiny-suplementy

Kofeina jest najlepszym, legalnym stymulantem. Jest organicznym związkiem chemicznym odkrytym przez niemieckiego chemika, Friedricha Ferdinanda Rungego, w 1819 roku. Jednak jej historia sięga epoki kamienia. Już ludzie w tamtych czasach korzystali z benefitów kofeiny! Dostarczali ją poprzez spożywanie nasion i kory roślin. Jeśli potrzebujesz doskonale przyswajalnej kofeiny, która możesz zawsze zabrać ze sobą – sprawdź – Amix Guarex Energy & Mental SHOT.

Kofeina bardzo łatwo przenika barierę krew-mózg i oddziaływuje na organizm. Jest antagonistą receptorów  adenozynowych , oznacza to, że działa zupełnie odwrotnie do nich. Adenozynę możemy znaleźć praktycznie w każdej części naszego organizmu. Pełni wiele bardzo ważnych funkcji. Jednak jej nadmierne stężenie w mózgu prowadzi do wzmożonego uczucia znużenia i zmęczenia. Dodatkowo utrudnia koncentrację i skupienie. Dostarczenie odpowiedniej dawki kofeiny blokuje wytwarzanie adenozyny, tym samym poprawia nasze zdolności poznawcze i pobudzi do działania. Tym samym kofeina jest substancją prawie doskonałą. Prawie, ponieważ nasz organizm potrafi budować tolerancję na jej, zbawienne dla organizmu, działanie. Dlatego przyjmuj wysokiej jakości suplementy od Amix Nutrition w odpowiednich dawkach i ciesz się korzyściami tego legalnego i bezpiecznego stymulanta!

Tryptofan w kapsułkach

Tryptofan to kolejny suplement, który doskonale wpływa na energię, koncentrację i poprawia samopoczucie. Firma Amix Nutrition oferuje tryptofan bardzo wysokiej jakości, zarówno w prostej formie L-Tryptophan jak i zaawansowanej formule Amix Tryptophan PepForm® Peptides. Tryptofan jest organicznym związkiem chemicznym, wchodzi w skład 20 aminokwasów białkowych. Jest zaliczany do niezbędnych aminokwasów (EAA – Essential Amino Acid). Nasz organizm nie może go produkować samodzielnie, musi być dostarczany z zewnętrznych źródeł taki jak dieta czy suplement diety. Tryptofan jest niezbędny do powstawania serotoniny, melatoniny a przede wszystkim 5-HTP (5-hydroksytryptofan).

tryptofan-amix

tryptofan-amix

5-HTP jest związkiem, dla którego suplementujemy tryptofan. Jest związkiem chemicznym, pochodną tryptofanu. W mózgu przekształca się w serotoninę. Serotonina nazywana jest potocznie hormonem szczęścia. Jest niezwykle ważnym neuroprzekaźnikiem. Suplementacja tryptofanu pozytywnie wpływa na samopoczucie i działa antydepresyjnie. Jest bardzo skutecznym suplementem wpływającym na energię, koncentrację i możliwości organizmu.

jak-działa-tryptofan

jak-działa-tryptofan

Tyrozyna Amix

L-Tyrozyna to kolejny suplement na liście najlepszych wyborów jeśli chodzi o energię i koncentrację. Tak samo jak wcześniej wspomniany Tryptofan, Tyrozyna AMIX  jest jednym z podstawowych 20 aminokwasów białkowych. Jednak w przeciwieństwie do niej, nasz organizm jest wstanie wytworzyć ja samoczynnie. Jedynym warunkiem jest wysokie stężenie fenyloalaniny. Tyrozyna jest przekaźnikiem wewnątrzkomórkowym. Bierze udział w produkcji hormonów tarczycy. Bierze udział w produkcji ważnych katecholamin –  adrenaliny  i  dopaminy . Tyrozyna, podobnie jak kofeina, zaliczana jest do substancji nootropowych. Jest doskonałym suplementem zwiększającym energię i mającym na celu poprawę koncentracji. Mechanizm jej działania opiera się głównie na produkcji adrenaliny, dopaminy i noradrenaliny.

tyrosine amix

tyrosine amix

Dzięki wyższemu stężeniu tych hormonów, uczucie skupienia i czujności jest spotęgowane. Nasze możliwości psychofizyczne znacznie rosną. Dodatkowo noradrenalina działa jako swoisty bufor bloków budulcowych. To zjawisko opóźnia stres i pozwala nam osiągać lepsze wyniki w nerwowych sytuacjach. Dlatego tyrozyna świetnie sprawdzi się podczas zawodów sportowych czy na egzaminie. Co więcej, tyrozyna może być świetnym suplementem do kontroli masy ciała. Jej działanie powoduje zmniejszenie apetytu, na pewno docenią to wszystkie odchudzające się osoby. Stosuj jedynie Tyrozynę najlepszej jakości – Amix Nutrition L-Tyrosine.

Tauryna suplement

Kolejny na naszej liście aminokwas. Bardzo powszechna i znana substancja, zwłaszcza u fanów napojów energetycznych. Często bardzo niedoceniany i mający negatywną opinię wśród osób nie znających właściwości Tauryny. Tauryna powstaje na wskutek degradacji cysteiny, jest organicznym aminokwasem biogennym. Jej spektrum działania jest bardzo szerokie.

tauryna amix

tauryna amix

Nie tylko działa energetyzująco ale również bardzo dobrze wpływa na trawienie. Ma wpływ na ilość komórek glejowych i pozostałych neuronów. Tym samym bardzo mocno oddziaływuje na układ nerwowy, jest neuroprzekaźnikiem i agonistą receptorów GABAA). Jej odpowiednie stężenie zwiększa zdolności poznawcze organizmu i poprawia koncentrację. Biochemiczną funkcją Tauryny jest sprzęganie kwasów żółciowych zanim te zostaną wydalone z wątroby. Prowadzi to do powstania soli kwasów żółciowych a następstwem tego jest usprawnienie trawienia na skutek zwiększonej rozpuszczalności kwasów żółciowych. Co więcej, tauryna bierze udział w transporcie kreatyny do mięśni! Sprawdź doskonała Taurynę  Amix Nutrition – Taurine Cps

Przedtreningówki

Amix CellUp czyli najdoskonalsza formuła przedtreningowa! Cellup jest mieszanka przedtreningową, w której znajdziesz wiele wspomnianych wcześniej substancji. Jest miksem zapewniającym nieposkromione pokłady energii i nieziemskie skupienie. Wszystko to połączone z niesamowitą pompą mięśniową. Doskonały dla każdej osoby zajmującej się siłownią, i to na każdym szczeblu zaawansowania!

Amix CellUp zawiera doskonale zbilansowany skład. Aż 8 sprawdzonych składników i 3 doskonałe smaki!

amixx-cellUP-60ml-Shot-smaki

amixx-cellUP-60ml-Shot-smaki

Poza kofeiną i tauryną, Cellup dostarcza niezwykle czystą formę beta-alaniny, argininę, glicerol czy witaminę B6. Doskonałe połączenie, które śmiało można uznać za definicję suplementu na koncentrację i energię. Wszystko to zamknięte w wygodnych, jednorazowych ampułkach. Amix CellUp możemy zawsze mieć ze sobą i doładować za jego pomocą baterię!

Dzięki wysokiej zawartości aminokwasów – odżywiają mięśnie i pozytywnie oddziaływują na regenerację. Firma AMIX Nutrition ma w swojej ofercie doskonałe suplementy poprawiające koncentrację i dodające energii. Idealnym produktem tego typu jest Re-Core Amix Concentrate z serii suplementów sygnowanej przez byłego Mr.Olympia – Dennis’a Wolf’a.

Źródła:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26424423
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5445139/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4595381/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8034703
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3415362/

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników