-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Koncentrat białka WPC

Koncentrat Białka WPC Amixkoncentrat serwatki amix

Koncentrat Białka Serwatkowego od Amix Nutrition – często spotykany pod skrótem WPC (Whey Protein Concentrate), to najbardziej podstawowa i zarazem najpopularniejsza forma odżywki białkowej, zrobiona z serwatki.

SUPLEMENTy białkowe

WARTO PRZECZYTAĆ

Koncentrat białka cechuje najniższa procentowa zawartość czystego białka ze wszystkich popularnych suplementów białkowych. Ilość pożądanego makroskładnika wynosi, w zależności od produktu, od 65 do 85%. Produkty te nie są pozbawione tłuszczy i węglowodanów, w tym laktozy. Dostarczanie odpowiedniej ilości białka, jest warunkiem koniecznym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Białko jest niezbędne do budowania masy mięśniowej i siły, jego odpowiednia ilość pozytywnie wpływa na regenerację po treningu.  Pomaga w odchudzaniu, i w łatwy sposób uzupełnia niedobory protein w diecie. Koncentraty Białka Serwatkowego od firmy AMIX zapewniają najwyższą jakość surowca. Suplementy i odżywki takie jak Amix PREDATOR Protein dostarczają pełnowartościowego białka serwatkowego, które zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy wspomagające pracę naszych mięśni i organizmu.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13