-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Tribulus

AMIX Tribulus tribulus amix

Długoterminowa suplementacja tribulusem od Amix Nutrition pozytywnie wpływa na poziom testosteronu. Wiąże się to ze wzrostem energii, regeneracji oraz ogólnego samopoczucia, może też pozytywnie wpływać na wzrost siły i masy mięśniowej. Firma AMIX Nutrition ma w swojej ofercie bardzo bogaty wachlarz suplementów zawierających Tribulus Terrestris, doskonale sprawdzą się mieszanki takie jak Amix Tribusten czy Amix TestoF-200.

CERTYFIKATY JAKOŚCI AMIX

WARTO PRZECZYTAĆ

Czy tribulus działa?

Działanie tribulusa dalej nie jest jednoznaczne, jednak istnieją badanie udowadniające jego oddziaływanie na poziom testosteronu. Jednym z nich jest opracowanie z 2012 roku, w którym udział wzięło 60 mężczyzn. Przyjmowali oni sproszkowany korzeń Tribulus Terrestris przed 60 dni. Dawka wynosiła 5-6g każdego dnia. U grupy przyjmującej suplement wykazano wzrost testosteronu o 14,7%! Dodatkowo zwiększyła się ilość plemników.

żródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23723641


Tribulus Terrestris – naturalny testosteron

Tribulus Terrestris, u nas lepiej znany jako Buzdyganek Naziemny, to jedna z roślin, o której wspomina możemy znaleźć już w starożytnej Ajurwedzie. W księdze indyjskiej medycyny opisywany jest jako roślina zapewniająca witalność. Wykazuje właściwości prozdrowotne, zwłaszcza dla mężczyzn. Wpływ na to ma pozytywny  na libido, który związany jest ze wzrostem poziomu testosteronu!

tribulus terestris roślina

tribulus terestris roślina

Dodatkowo pozytywnie oddziaływuje na układ krążeniowo-naczyniowy. Buzdyganek obecnie zaliczany jest do grupy adaptogenów, działanie charakterystyczne dla tego typu produktów wykazano w badaniach na szczurach laboratoryjnych. Oznacza to, żę Tribulus może zmniejszać ogólny stres i pozytywnie wpływać na nastrój. Ze względu na swoje właściwości do zwiększania libido i potencjału w podniesieniu testosteronu jest jednym z podstawowych składników wielu boosterów testosteronu.

Używanie Tribulusa jako afrodyzjaku zapoczątkowało badanie przeprowadzone w latach 70. na bezpłodnych parach, które wykazało zwiększanie się poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn po zastosowaniu badanego ziela.

tribulus-saponiny

tribulus-saponiny

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26727646

http://europepmc.org/abstract/med/12583337

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6367515

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10746516

http://www.jimmunol.org/content/188/1_Supplement/54.2

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10