-5% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Mieszanki

Mieszanki kreatyn Amixstacki kreatynowe amix

Mieszanki kreatyn to suplementy dla najbardziej wymagających sportowców jak i osób pragnących zmaksymalizować swoje efekty treningowe, poprawić regenerację i zwiększyć dostępność jednostek energetycznych ATP. Dzięki zawartości różnych form kreatyny nasz organizm jest maksymalnie odżywiony i gotowy do działania.

kreatyna amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Mianem mieszanki kreatynowej określamy zestawienie różnych form kreatyn, występujących w połączeniu z substancjami o działaniu wspomagającym. Dodatki dobierane są w zależności od przeznaczenia suplementu. Możemy wyróżnić trzy podstawowe grupy produktów tej serii, które różni profil działania i pora spożywania.

  • Zadaniem mieszanek przed treningowych od Amix Nutrition jest mobilizacja organizmu do wykonywania długiej i ciężkiej pracy w trakcie trwania jednostki treningowej, która ma być bodźcem do przyrostu masy i siły mięśni. Charakteryzują się tym, że w swoim składzie zawierają między innymi stymulanty w postaci kofeiny czy guarany, a także aminokwasy wspierające syntezę tlenku azotu.

Przykładem takiego suplementu może być Amix MyoCell 5-Phase który w jednej porcji zawiera mieszankę kreatyny, argininy AKG, BCAA, Glutaminy, Beta-alaniny, Cytruliny, Kofeiny, Tauryny oraz wielu innych składników, których działanie zostało udowodnione naukowo.  Firma AMIX Nutrition oferuję matrixy kreatynowe najwyższej jakości, Amix Crea-Trix to produkt, który poza standardowym działaniem mieszanki kreatynowej potęguje też uczucie pompy mięśniowej oraz pobudzenia na treningu.

  • Produkty po treningowe mają wspomóc procesy regeneracji i przygotować mięśnie do kolejnego wysiłku. W takiej formule możemy doszukać się np. aminokwasów bcaa i l-glutaminy. Uniwersalne działają kompleksowo na obydwu płaszczyznach i za zazwyczaj posiadają dodatki węglowodanów.

kreatyna-dawkowanie

kreatyna-dawkowanie

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2