-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu Amixspalacze tłuszczu amix

Spalacze tłuszczu od Amix to jedna z najpopularniejszych grup suplementów diety. Mają na celu wspomóc kontrolę masy ciała a przede wszystkim jej utratę. Jak sama nazwa wskazuje – spalają tłuszcz. Na rynku ciągle pojawiają się nowe spalacze tłuszczu, producenci zawsze obiecują zjawiskowe, wręcz nieprawdopodobne efekty. Jednak nie każdy producent może pochwalić się rzeczywistą skutecznością swoich suplementów, oczywiście w przeciwieństwie do Amix Nutrition.

spalacz-tluszczu

WARTO PRZECZYTAĆ

Spalacze tłuszczu amix, reduktory wagi – to suplementy diety, które mają za zadanie przyśpieszyć efekty naszej pracy w postacie spalania tkanki tłuszczowej. Sama ich nazwa: spalacze tłuszczu nie wzięła się znikąd. Ich termogeniczne substancje takie jak: guarana, kofeina, zielona kawa, pieprz cayenne czy synefryna mają za zadanie
zwiększyć ciepłotę ciała co przełoży się na większe spalanie kalorii.

amix thermocore działanie

amix thermocore działanie

Bardzo istotne jest abyśmy sięgali po spalacze zwiarygodnych źródeł gdyż w przypadku stosowania spalaczy od fikcyjnych producentów, może dojść do szeregu skutków niepożądanych, jak arytmia, czy zaburzenia w pracy nerek. Dlatego nie warto poszukiwać aukcji z zaskakująco niskimi cenami. Należy dokonywać
zakupu w sprawdzonych miejscach, polecanych przez innych użytkowników. Jako Amix korzystamy jedynie z dopracowanych formuł, które służą także nam. Wszystkie suplementy powstają we współpracy ze światowej klasy sportowcami. Spełniamy wasze oczekiwania jednocześnie gwarantując efekty!

Topowym spalaczem tłuszczu jest Amix Thermocoreto opatentowana formuła która wykazuje działanie pobudzjące, zmniejszające zmęczenie fizyczne oraz psychiczne – przez co zwiększa naszą koncetracje i możliwości treningowe. Dodatkowo hamuje apetyt i chęć podjadania, dlatego okres diet odchudzających przebiega łatwiej.

thermocore amix 90 caps

Jak działają spalacze tłuszczu?

Spalacze tłuszczu to produkty mające na celu ułatwić walkę z nadmierną tkanką tłuszczową. Pomagają również kontrolować masę ciała na wiele różnych sposobów. Między innymi wpływają na przemianę materii i metabolizm. Wiele spalaczy również bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie i dodaję energii. Tego typu produkty bardzo często stosowane są jako przedtreningówki. Świetnym przykładem takiego uniwersalnego suplementu jest Amix XFat 2in1. Mieszanka doskonale wpływa na utratę tkanki tłuszczowej, do tego działa pobudzająco i zapewnia doskonałe uczucie pompy mięśniowej.

Nasz organizm możepozyskiwać energię (ATP) nie tylko z aminokwasów, cukrów czy kwasów tłuszczowych ale również w formie ciepła czyli przez zwiększony efekt termogenezy. Reduktory wagi od AMIX mają na celu zmobilizować nasz organizm do wykorzystania rezerw energetycznych, które mamy nagromadzone w postaci tkanki tłuszczowej. Głównie odbywa się to przy pomocy dwóch procesów: termogenezy (mocne spalacze tłuszczu)  i lipolizy (spalacze bez kofeiny).

Diuretyki

Zależy Ci na szybki spadku wagi? Masz problemy z gospodarką wodną organizmu, przez co magazynujesz dużo wody w organizmie? Przetestuj nasz legendarny diuretyk w kapsułkach – Amix Diuretic Complex.  To połączenie 11 natrualnych i bezpiezcznych substancji, dzięki czemu pozbędziesz się wody w błyskawicznym tempie. Spadek wagi to nawet do 4,5 kg w tydzień.

amix thermocore spalanie tłuszczu

amix thermocore spalanie tłuszczu

Źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12568837

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12875611

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11376359

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1325348

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20737165

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22496767

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21883004

Podkategorie:

amixl-karnityna kontrola apetytu suplementy amix mocne spalacze tłuszczu amix amix spalacze bez kofeiny

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 44 wyników