-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

Osteo Gelatin Caps 200 caps. Amix Nutrition [KOLAGEN+MSM]

59,00 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Udostępnij

Opis

AMIX Osteo Gelatin Caps with MSM

Chcesz regularnie trenować i nie bać się kontuzji? Może doznałeś jakiegoś poważnego urazu i zależy Ci na szybkim powrocie do formy? Nie ważne, czy szukasz profilaktyki, czy naprawy dla twoich stawów! W obu przypadkach doskonale sprawdzi się połączenie kolagenu z siarką organiczną – Amix Osteo Gelatin Caps with MSM. Doskonałe połączenie głównego białka tkanki łącznej z siarką organiczną o działaniu przeciwzapalnym.

amix-osteo-gelatin-caps

amix-osteo-gelatin-caps

Suplement na stawy od Amix to skuteczny suplement diety, który świetnie sprawdzi się u każdego. Idealnie nada się dla osób, które doznają urazów ze względu na wiek czy charakter pracy. Jednocześnie jest świetnym wsparciem dla stawów każdego sportowca. Podczas ciężkich treningów, które regularnie wykonujesz, twój aparat ruchu jest poddany ciągłym przeciążeniem. Skutkiem tego może być dokuczliwy ból a nawet poważna kontuzja. Dlatego warto zawczasu się zabezpieczyć i wzmocnić cały aparat ruchu. Jedynym sposobem na unikanie urazów jest przemyślany trening wsparty odpowiednią suplementacją. Sięgnij po AMIX Osteo Gelatin Caps + MSM i nie daj się kontuzjom!


 

Co zawiera Amix Osteo Gelatin caps with MSM?

Tym mianem określa się białko fibrylarne będące głównym składnikiem substancji międzykomórkowej organizmów zwierzęcych. Kolagen nadaje tkanką odporności na rozciąganie i występuje w praktycznie wszystkich tkankach człowieka i zwierząt. Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym tkanki łącznej. I właśnie z tego powodu, jego podaż jest tak istotna. Jest niezbędny do zachowania zdrowej struktury ścięgien i stawów. Właśnie one są szczególnie narażone na obciążenia związane z uprawianiem sportu. Suplementacja kolagenu pozwala skutecznie wzmacniać te struktury i zapobiegać urazom. Kolagen jest również niezbędny do ich odbudowy. Dlatego osoby, które doznały konkretnego urazu, lub zwyczajnie odczuwają dziwny ból, powinny zadbać o odpowiednią podaż kolagenu w codziennej diecie. Kolagen to nazwa dla grupy białek, które różnią się nieco w cechach strukturalnych i funkcjonalnych. Jednak wszystkie białka z grupy kolagenu mają przynajmniej jedną domenę z potrójną helisą oraz tworzą supramolekularne agregaty w substancji międzykomórkowej. Kolagen stanowi ⅓ wszystkich białek w organizmach kręgowców. Jest głównym białkiem ścięgien, kości i skóry, na której jakość ma ogromny wpływ.

 

  • MSM (metylosulfonylometan)

Siarka organiczna, czyli związek noszący nazwę dimetylosulfon. Popularne MSM to bardzo istotny element kolagenu i jednocześnie element niezbędny do jego syntezy. Tym samym, MSM jest konieczne do zachowania zdrowia tkanki łącznej. Jednak to nie jedyny powód, dla którego MSM zostało połączone z kolagenem w suplemencie diety Osteo Gelatin Caps + MSM. Siarka organiczna jest doskonałą substancją przeciwzapalną. Jej dodatek pozwala zwalczyć ogniwo bólu i przyśpieszyć czas powrotu do zdrowia. Dlatego połączenie kolagenu i MSM to doskonały środek zwalczający twoje problemy ze stawami.

suplement-na-stawy-amix

suplement-na-stawy-amix


Zobacz jak powstają suplementy Amix w kapsułkach

 

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22525653

https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/09637480802498820

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24153020

opis autorski amix nutrition

 

Skład

amix osteo gellatin supplement facts

Skład na 6 kapsułek / 10 kapsułek: hydrolizat kapsułki żelatynowej 2400 mg / 4000 mg, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, barwnik dwutlenek tytanu), MSM – metylosulfonylometan 180 mg / 300 mg, środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: Podstawowa dawka to 6 kapsułek dziennie między posiłkami. W przypadku zwiększonego wysiłku fizycznego dawkę można zwiększyć do 10 kapsułek dziennie. Zawsze pij dużo wody.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Osteo Gelatin Caps 200 caps. Amix Nutrition [KOLAGEN+MSM]”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *