-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 99PLN!
Oficjalny sklep Amix Nutrition
Kontakt: tel1: 793 410 056,  tel2: 570 008 275
email: [email protected] 
100% Oryginalne suplementy

NUMER TELEFONU

793 410 056

570 008 275

ADRES EMAIL

[email protected]

Zdobyłeś/aś darmową dostawę

Kategorie (klik)

Program partnerski

program partnerski amix

Dla wszystkich posiadaczy stron internetowych, blogów, popularnych fanpage na Facebooku oraz influencerów z instagramy, którzy chcieliby rozpocząć sprzedaż lub promocję produktów z naszej oferty – przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy. Proponujemy Ci bardzo atrakcyjne prowizje oraz długotrwałą współpracę w zamian za reklamę naszych suplementów i odżywek. Współpraca opiera się na relacjach partnerskich, a dołączenie do naszego Programu jest całkowicie bezpłatne. Uczestnictwo w naszym Programie Partnerskim to prosty i bezpieczny sposób
na dodatkowe profity w Twojej działalności. Stawiając na długotrwałą i swobodną współpracę nie określamy limitów jakie muszą wyrabiać nasi partnerzy. Dodatkowo staramy się pomogać w kwestiach technicznych.

Co możesz zyskać?

25% rabatu VIP dla Ciebie

Chcąc abyś polecał nasze produkty ze szczerą intencją i w jak najbardziej naturalny sposób – przygotowaliśmy dla Ciebie, specjalną zniżkę na zakupy w naszych sklepach abyś mógł je testować osobiście. Dostaniesz od nas indywidualny kod rabatowy, wygenerowany specjalnie dla Ciebie na 25% zniżki od cen detalicznych, nie obijętych inną promocją. Możesz wykorzystać go raz w miesiącu na zakupy w naszych sklepach.

10% rabatu dla Twoich followersów

Przedstaw swoim klientom możliwość korzystniejszego nabycia suplementów dzięki nawiązaniu współpracy z Tobą, i wykorzystuj ten atut zwiększając szansę na pozyskanie dodatkowych klientów i zysków. Twoi użytkownicy będą mogli skorzystać ze zniżki na zakupy w naszych sklepach, a Ty dzięki temu zyskasz dodatkowe punkty. Każda wydana złotówka to punkty, które będziesz mógł wymienić na produkty z naszej oferty. Wygenerujemy kod rabatowy przypisany do Twojej osoby.

Ile mogę zarobić?

Każde 10zł wydane przez Twoich użytkowników to 1zł który trafia na Twoje konto. Dla przykładu – kiedy 10 klientów skierowanych od Ciebie wyda u nas łącznie 1000zł na zakupy – dostajesz 100zł do wydania na produkty z naszej oferty w cenach detalicznych, nie objętych dodatkową promocją.

Na jaką kwotę możesz zrobić zakupy?

Maksymalna kwota jednorazowych zakupów to 300zł.

Skąd wiadomo że dany klient jest ode mnie?

Warunkiem rozpoznania danej osoby jest wykorzystanie specjalnego kodu rabatowego – który będzie przypisany do Twojej osoby. Wystarczy że w pierwszym etapie zamówienie klient, wpisze go w specjalnym, łatwo widocznym oknie. Jednocześnie kod rabatowy upoważnia go do 10% zniżnki na zakupy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Polecaj nasze produkty

Polecaj nasze produkty swoim użytkownikom, followersom, klientom, podopiecznym.

Aktywność w social media

Publikuj nasze produkty na Twoich serwisach w jak najbardziej naturalny sposób i przyjazny dla użytkowników/followersów. Oznaczanie naszych kont na Twoich zdjęciach z naszymi produktami.

Formularz zgłoszeniowy