Szybka i tania wysyłka
60 dni na łatwy zwrot
99% zadowolonych klientów
Oficjalny sklep dystrybutora
Oficjalny sklep Amix Nutrition
Kontakt: tel1: 531 311 595,  tel2: 570 008 275
email: [email protected] 
100% Oryginalne suplementy

ṢZYBKI KONTAKT

531 311 595

570 008 275

Zamów do 14:00, a wyślemy jeszcze dzisiaj:

99,00  do darmowej dostawy

Kategorie (klik)

QuiQkart – jak działa?

Quiqkart - dostawa kraków

Quiqkart to rewolucyjna metoda dostawy na terenie Krakowa, gwarantująca najszybszą dostawę zakupionego przez Ciebie towaru w atrakcyjnej cenie – 13,53zł

Kiedy otrzymam moją paczkę?

Średni czas doręczenia to ok. 2 godziny od momentu złożenia zamówienia na stronie internetowej.  Kurier Quiqkart w pierwszej kolejności odbiera zakupiony przez Ciebie towar od sprzedającego, po czym dostarcza go na wybrany przez Ciebie adres. W zależności od natężenia ruchu na drogach i odległości jaką musi pokonać – czas doręczena może ulec delikatnej zmianie.

Do kiedy najpóźniej mogę składać zamówienie przez Quiqkart?

Kurierzy Quiqkart pracują od godzin porannych tj. 9:00 do późnych godzin wieczornych – 21:00. Każdy sklep ma jednak własną politykę doręczeń i godziny pracy magazynu. W przypadku naszego sklepu z suplementami Amix – każde zamówienie metodą Quiqkart złożone do godziny 16:00 – będzie doręczonego do Ciebie, jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 17:00, realizowane będą w kolejnym dniu roboczym.

Jak zamówić paczkę Quiqkart?

To banalnie proste, wystarczy że wybierzesz odpwiednią metodę dostawy podczas składnia zamówienia.

Pamiętaj jednak że funkcja Quiqkart jest aktywna dla zamówień złożonyc do godz. 16:00. Zamówienia złożoze po godz. 16:00 będą realizowane w kolejnym dniu roboczym.

 

Czy dostanę informację o statusie zamówienia?

Tak, w momencie przekazania paczki kurierowi Quiqkart – dostaniesz informację drogą sms oraz e-mail. W razie ewentualnych problemów przy doręczeniu paczki – kurier skontaktuje się droga telefoniczną.

Czy mogę płacić za paczkę gotówką lub kartą przy kurierze?

Tak, płatność gotówką jest możliwa, pamiętaj jednak aby mieć w miarę możliwości – wyliczoną kwotę lub zbliżoną. Płatność kartą przy kurierze nie jest możliwa.

Co jeśli kurier nie zastanie mnie w domu?

W sytuacji kiedy kurier nie zastanie Państwa w domu, pozostawi Państwu awizo z terminem kolejnej próby doręczenia, bądź będzie kontaktował się z Państwem telefonicznie, celem ustalenia dogodnego terminu.

Czy QuiQkart doręcza paczki poza aglomeracją Krakowa?

Obecnie nie jest to możliwe. Sytuacja jest jednak dynamiczna i pracujemy nad tym aby uruchomić taką usługę również dla miejscowości niedaleko Krakowa. Sytuacja powinna ulec zmianie już w październiku.

Czy kurier QuiQkart pracuje w weekend?

Nie. Jeżeli chodzi o dostawę QuiQkart – zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku.


Jeśli mimo to nie znalazłeś odpowiedzi, napisz do nas za pośrednictwem  czatu online (kilknij aby rozpocząć) (średni czas odp. to 11 min.)