-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

CLA 1200 + Green Tea 120 caps, Amix Nutrition [kwas linolowy]

59,00 

Amix™ CLA 1200 zawiera ekstrakt sprzężonego kwasu linolowego i zielonej herbaty. Środek nie zawiera żadnych stymulantów i jest przeznaczony do bezpiecznego kontrolowania i redukowania wagi.

Sprzężony kwas linolowy (CLA) zawarty w suplemencie AMIX to związek należący do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny omega 6. Korzystnie wpływa na skład ciała przyśpieszając tempo przemian metabolicznych, a także zmniejszając aktywność enzymów odpowiedzialnych za odkładanie tkanki tłuszczowej. Wykazuje działanie przeciwnowotworowe, przeciwcukrzycowe i przeciwzapalne.

Ekstrakt z zielonej herbaty pomaga kontrolować apetyt, przyczynia się do ogólnej witalności i poprawy samopoczucia, wpływa na temperaturę ciała, normuje poziom glukozy i cholesterolu we kr

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Udostępnij

Opis

CLA 1200 + Green Tea – AMIX

Spalacze tłuszczu to najczęściej produkty pobudzające i podnoszące temperaturę ciała. Termogeniki należą do najpopularniejszych i bardzo skutecznych produktów tego typu. Istnieją jednak produkty, które wpływają na tkankę tłuszczową i kontrolę apetytu w zdecydowanie inny sposób. AMIX CLA 1200 + Green Tea jest dokładnie tego typu suplementem diety. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i jednocześnie stracić zbędną tkankę tłuszczową to nie mogłeś trafić lepiej. CLA 1200 + Green Tea to suplement oparty o sprzężony kwas linolowy połączony z wysoko jakościowym ekstraktem z zielonej herbaty. Połączenie to jest wolne od kofeiny i innych substancji pobudzających czy negatywnie wpływających na ciśnienie krwi. Idealny produkt będący wsparciem bezpiecznego, zdrowego odchudzania.


 

cla 1200 amix

cla 1200 amix

AMIX CLA – Sprzężony kwas linolowy

CLA (ang. Conjugated Linoleic Acid) to mieszanina kwasów tłuszczowych, których struktura przypomina bezpośrednio kwas linolowy. Oznacza to, że ich długość wynosi 18 atomów węgla, które są połączone podwójnymi wiązaniami co 2 atom. Wszystkie CLA są są wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi. Niektóre mogą być również kwasami tłuszczowymi trans. Wyszczególniamy jedynie dwa z wielu kwasów tłuszczowych CLA – c9t11 (cis-9, trans-11) i t10c20 (trans-10, cis-12). Ich nazwa pochodzi od rodzaju wiązań w łańcuchu bocznym. CLA ma wpływ na rodzinę receptorów molekularnych o nazwie PPAR. Są one ściśle związane ze spalaniem tkanki tłuszczowej, przemianami steroidowymi, stanami zapalnymi i metabolizmem glukozy oraz lipidów. Pomimo, że działanie CLA nie jest jednoznaczne to istnieją badania potwierdzające jego skuteczność w kwestii kompozycji sylwetki. W badaniu z 2006 roku, Kanadyjscy naukowcy sprawdzili działanie CLA na grupie 77 pacjentów. Po 7 tygodniach regularnej suplementacji wspartej treningiem oporowym uzyskano wyniki. Grupa przyjmująca CLA uzyskała średnio 1,2kg czystej masy mięśniowej więcej jednocześnie tracąc podobną wartość tkanki tłuszczowej względem placebo.

 

Zielona Herbata – jako idealne uzupełnienie

ekstrakt z zielonej herbaty

ekstrakt z zielonej herbaty

Ekstrakt z Camellia sinensis, która swoją popularność zawdzięcza naporowi wytwarzanemu z jej liści. Krajem pochodzenia zielonej herbaty są Chiny. Obecnie jest spożywana i ogólnodostępna na całym świecie. Swoje dobroczynne właściwości zawdzięcza katechinom zwanym polifenolami. Spożywanie zielonej herbaty zapewnia korzyści dla praktycznie każdego układu czy narządu w twoim organizmie. Zielona herbata działa neuroprotekcyjnie, kardioprotekcyjnie, przeciwnowotworowo, przeciwcukrzycowo, chroni wątrobę, usprawnia pracę naczyń krwionośnych i pomaga kontrolować masę ciała. Zielona herbata jest fantastycznym dodatkiem do codziennej diety, zarówno jako napar jak i suplement diety. 

zielona herbata

zielona herbata

Zobacz jak powstają suplementy Amix w kapsułkach

 

 


 

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16531905

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21366839

 

doradca-suplementacji

opis autorski amix nutrition

Skład

Skład w 3 kapsułkach: sprzężony kwas linolowy 80% 1500 mg (1200 mg czystego CLA), kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, barwnik: dwutlenek tytanu), ekstrakt z zielonej herbaty (50% polifenoli) 300 mg, stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel® ), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.

 

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: W dni bez treningu – 3 kapsułki dziennie wraz z posiłkiem.

W dni treningowe porcję 3 kapsułek stosować ok. 45-60 min. przed treningiem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “CLA 1200 + Green Tea 120 caps, Amix Nutrition [kwas linolowy]”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *