Opis
Krem chłodzący, żel na regenerację mięśni Amix
Muscular Regeneration Booster Cream od Amix to żel przeznaczony do stosowania po treningu. To innowacyjne rozwiązanie, które poprawia krążenie krwi, chroni mięśnie i zmniejsza ryzyko kontuzji. Po treningu żel idealnie sprawdzi się do masażu rozluźniającego napięte mięśni, złagodzi ból i przyniesie ukojenie. Działa przeciwzapalanie i przeciwobrzękowo.
wspiera regenerację:
- trenowanej grupy mięśniowej,
- pleców, odcinka lędźwiowego,
- szyi,
- stawów, łokci i kolan, nadgarstków.
Jak działa krem na skórę do masażu od Amix?
Krem do masażu posiada naturalne składniki aktywne, które mogą przenikać w głębsze struktury tkanki. Dzięki temu są efektywne i dają szybsze rezultaty swojego działania. Zawarte w nim składniki pobudzają krążenie, co w kontekście osób trenujących ma ogromne znaczenie. Lepsze krążenie oznacza:
- szybszy metabolizm spalania,
- lepsze ukrwienie,
- lepszą regenerację mięśni po treningu (są lepiej odżywione),
W kremie znajduje się również mentol oraz salicylan metylu – składniki przynoszące natychmiastową ulgę w bólu. Dodatkowo mentol daje przyjemne uczucie chłodzenia, ukojenia oraz zmniejsza obrzęki. Żel działa przeciwzapalnie i pomaga szybciej uporać się z dolegliwościami częstymi u sportowców, np. zapaleniem ścięgien, przykurczy czy sztywności mięśniowej.
Amix Muscular Regeneration Booster Cream
Krem do masażu Amix to rozwiązanie idealne dla osób ciężko trenujących, które chcą kompleksowo chronić swoje mięśnie. Jeśli cenisz sobie regenerację mięśni, chcesz chronić się przed urazami w trakcie treningu oraz zadbać o ukojenie i zmniejszeniu bólu po wysiłku, to ten żel jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo sam sposób aplikacji preparatu (masaż) wpływa na rozluźnienie i odprężenie mięśni.
seba –
fajnie chłodzi dobrze regeneruje zmęczone mięśnie
romek –
baaaaaaardzo skuteczny dobrze działający krem ! szukałem czegoś podobnego na rynku ale nie ma! polecam działa !
hiena –
ciekawy kosmetyk który działa wyjątkowo skutecznie !
eluśka –
zaskoczenie na plus ! działa bardzo dobrze i świetnie chłodzi w upalne dni
franek –
moim zdaniem działa regeneracyjnie lepiej niż aminokwasy bcaa
crusher –
pozytywne zaskoczenie ! bardzo szybka regeneracja i fajne chłodzące działanie!
zunia –
po rowerowych wojażach najlepszy balsam na zmęczone i bolące nogi !
eugen –
regeneracja na najwyższym poziomie !
alicja –
fajna maść na upalne dni spędzone na całodniowym łażeniu 🙂 polecam !
bntr –
mocna regeneracja i wydajna maść ! bardzo skuteczna i w dobrej cenie !
witaminka –
trafiłem przypadkowo na ten krem! i jestem zachwycona ! polecam!
Maciaś –
Na zakwasy po treningu nóg albo długiej wyprawy rowerowej produkt spełnia swoje oczekiwania 🙂