-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 200 PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

200,00  brakuje do darmowej wysyłki

Spalacze bez kofeiny

Spalacze tłuszczu bez kofeiny (lipotropowe) spalacze tłuszczu bez kofeiny amix

Spalacze tłuszczu bez kofeiny oparte na substancjach lipotropowych to związki, które aktywują przemiany biochemiczne dla tłuszczów w sposób naturalny.
Oznacza to, że przetwarzają tłuszcz na mniejsze cząstki i transportują w odpowiednie miejsca, gdzie te zostają zamienione na energię i spalone w trakcie trwania wysiłku fizycznego.

spalacze bez kofeiny

WARTO PRZECZYTAĆ

Poza obniżeniem poziomu zbędnej tkanki tłuszczowej, substancje lipotropowe mają również inne korzyści dla funkcjonowania organizmu i zdrowia. Obniżają one poziom złego cholesterolu, pomagają oczyszczać ściany naczyń krwionośnych ze złogów tłuszczowych. Zapobiegają rozwojowi miażdżycy oraz wzmacniają mięsień serca. Korzystnie wpływają na zwiększenie przemiany materii i zwiększają udział trójglicerydów w procesach energetycznych ustroju, a to przyśpiesza spalanie tłuszczu.

Amix Nutrition oferuje rozbudowane spalacze lipotropowe które nie zawierają stymulantów jak kofeina, guarana czy tauryna a jednocześniej skutecznie obniżają poziom tkanki tłuszczowej w organizmie. LipiDrol Amix dodatkwo reguluje poziom cukru – przez co łaknienie na słodycze i węglowodany będzie mniejsze oraz wypłukuje nadmiar wody podskórnej.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7