-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

TAU Taurine 120 caps. Amix Nutrition [TAURYNA]

59,00 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Udostępnij

Opis

Amix Taurine w kapsułkach

To suplement diety zawierający najczystszą możliwą formę Tauryny pod postacią kapsułek. Każda kapsułka suplementu to równowartość 1000 mg tauryny. Jest to bardzo solidna dawka, która pozwoli Ci pracować na najwyższych obrotach. Świetnie sprawdzi się jako suplement wspierający trening jak i środek ułatwiający naukę.

Używasz przedtreningówek? Może jesteś fanem napojów energetycznych i regularnie je spożywasz? Jeśli odpowiadasz twierdząco na te pytania, to znaczy, że spożywasz całkiem sporo Tauryny. Aminokwas ten jest wręcz niezbędnym dodatkiem do wszystkich mieszanek mających na celu pobudzenie organizmu do działania. Tyczy się to zarówno wydolności fizycznej jak i pracy mózgu. Amix Taurine jest bardzo często stosowana jako środek wzmagający uczucie koncentracji. Jej wszechobecność w wielu produktach jest związane z jej uniwersalnym i bardzo szerokim spektrum działania. Jeśli chcesz dodatkowo wspomóc swój organizm w stresowych sytuacjach warto pomyśleć o suplementacji czystej tauryny od Amix Nutrition.  

 

tauryna jak działa

tauryna jak działa

 

Jak działa Tauryna?

Tauryna jest stosowana głównie jako suplement diety mający na celu zapewnić dodatkową stymulację. Jednak jej główna rola jest ściśle związana z biochemiczną funkcją, za którą odpowiada. Tauryna ma bezpośredni wpływ na sprzęganie kwasów żółciowych zaraz przed ich wydaleniem z wątroby. Reakcja ta prowadzi do zwiększonej produkcji soli kwasów żółciowych, co ma ogromny wpływ na rozpuszczalność kwasów żołądkowych. Prowadzi to do usprawnienia trawienia co pozwala organizmowi lepiej wykorzystać wartości odżywcze pokarmu.

Tauryna ma wpływ na transport kreatyny do mięśni, dzięki czemu zwiększa wydajność podczas treningu. Działanie nootropowe tauryny związane jest z usprawnieniem pracy mózgu. Amix Taurine  ma bezpośredni wpływ na ilość komórek glejowych i pozostałych neuronów, przez co bardzo mocno ingeruje w pracę układu nerwowego. Do tego dochodzi fakt, że tauryna jest ważnym neuroprzekaźnikiem i agonistą receptorów GABA(A). Wysokie stężenie tauryny znacząco poprawi twoją koncentrację, funkcję poznawcze i możliwości wysiłkowe organizmu.


 

Czym jest Tauryna?

Tauryna to aminokwas biogenny, którego od pozostałych aminokwasów odróżnia brak grupy karboksylowej. Jest nieodłącznym elementem każdego szanującego się napoju energetycznego czy formuły mającej poprawić jakość treningu. Tauryna powstaje endogennie, czyli jest produkowana samodzielnie przez organizm, na skutek degradacji cysteiny. Aminokwas ten ma wpływ na bardzo wiele procesów zachodzących w organizmie. Jest doskonałym dodatkiem do codziennej diety, który może poprawić efekty płynące z wykonywania codziennych obowiązków.

 

tauryna amix

tauryna amix 


Zobacz jak powstają nasze suplementy

 

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21334852

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20739720

opis autorski amix nutrition

Skład

Skład w 2 kapsułkach: tauryna 2000 mg, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, kolorowy dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu i krzemionka.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: Maksymalna dawka dobowa wynosi 2 kapsułki. Weź 1-2 kapsułki 30-45 minut przed wysiłkiem fizycznym lub pracą umysłową.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “TAU Taurine 120 caps. Amix Nutrition [TAURYNA]”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *