-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Żele energetyczne

Żele energetyczne AMIX żele energetyczne amix

Potrzebujesz konkretnego doładowania energii podczas wysiłku? Lubisz biegać maratony? Może jeździsz długie trasy na swoim rowerze? Bez różnicy jaką dyscyplinę sportu uprawiasz! Żele energetyczne znacznie poprawią twoje osiągi w każdej dziedzinie. Doskonałe wsparcie treningowe, które pomoże uzupełnić wykorzystany glikogen mięśniowy i wspomoże twoją gospodarkę wodną. Żele energetyczne od Amix Nutrition to doskonale wyważone połączenie węglowodanów z najważniejszymi elektrolitami, mikroelementami i składnikami odżywczymi, tj. aminokwasy czy kofeina. Kompleksowe wsparcie dla twojego ciała podczas intensywnego, długotrwałego wysiłku. Żele AMIX to gwarancja lepszej wydajności mięśni jak i przyspieszonej regeneracji po wysiłku. 

amix żele węglowodanowe

WARTO PRZECZYTAĆ

Dla kogo żele energetyczne Amix Nutrition

Żele energetyczne znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w dyscyplinach wytrzymałościowych, jednak nie oznacza to, że nie sprawdzą się na siłowni. Żele energetyczne są pełnowartościowym wsparciem dla każdego sportowca. Najwięcej zyskają na nich wszelkiej maści biegacze długodystansowi i kolarze. Doskonale sprawdzą się u zawodników crossfitu czy zawodników sportów walki, zwłaszcza podczas turniejów i długich, intensywnych treningów. Osoby trenujące kulturystkę czy inne sporty siłowe również mogą wiele zyskać dzięki żelom energetycznym. Węglowodany, elektrolity i aminokwasy w nich zawarte, doskonale wspomagają pracę mięśni na treningach o wysokiej objętości, zwłaszcza podczas budowania masy mięśniowej. Prościej mówiąc, żele energetyczne od Amix Nutrition to doskonały wybór dla każdego sportowca każdej dyscypliny.

Co znajdziesz w żelach energetycznych Amix Nutrition

Głównym i podstawowym składnikiem wszelkich żeli energetycznych są węglowodany. Te związki chemiczne składające się z atomów tlenu, wodoru i węgla, są doskonałym paliwem dla mięśni. Węglowodany to nic innego jak glukoza, z której zbudowany jest glikogen znajdujący się w mięśniach. Dostarczenie dużych dawek węglowodanów w okolicach treningu równa się z bezpośrednim wzrostem energii i poprawą wydajności mięśni. Do tego dochodzą podstawowe i najważniejsze elektrolity takie jak sód, potas i magnez. Wszystkie odpowiedzialne są za odpowiednią pracę gospodarki wodnej, która jest niezbędna do zachowania wydajności.

węglowodany w żelach energetycznycha

węglowodany w żelach energetycznycha

Zbyt duże odwodnienie (nawet 2% masy ciała) jest bezpośrednią przyczyną osłabienia mięśni, czyli gorszych wyników sportowych. Elektrolity zawarte w żelach energetycznych znacznie opóźnią odwadnianie organizmu i wspomagają odpowiednie wchłanianie glukozy i innych substancji odżywczych. Do tego dochodzą różne składniki mineralne, które doskonale wspomagają wysiłek fizyczny. W żelach energetycznych Amix Nutrition znajdziesz kofeinę, beta-alanine, aminokwasy BCAA czy L-karnitynę. Mnogość substancji zawartych w tych produktach zdecydowanie wpłynie na twoje osiągi

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5