-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

NitroNox® Shooter 140ml, Amix Nutrition

11,90 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Szukasz przedtreningówki, która zapewni Ci niesamowite odczucia na treningu? Potrzebujesz naprawdę konkretnego doładowania energetycznego po ciężkim dniu? Nitro Nox AMIXShooter to doskonała formułą przedtreningowa, dzięki której twój trening wejdzie na znacznie wyższy level. Mieszanka samych niezbędnych elementów zapewni Ci bardzo mocną pompę mięśniową idącą w parze z idealnym pobudzeniem i skupieniem.

 

Pozostałe gramatury

Udostępnij

Opis

NitroNOX Amix – mocna przedtreningówka w SHOCIE

Szukasz przedtreningówki, która zapewni Ci niesamowite odczucia na treningu? Potrzebujesz naprawdę konkretnego doładowania energetycznego po ciężkim dniu? NitroNox AMIX Shooter to doskonała formułą przedtreningowa, dzięki której twój trening wejdzie na znacznie wyższy level. Mieszanka samych niezbędnych elementów zapewni Ci bardzo mocną pompę mięśniową idącą w parze z idealnym pobudzeniem i skupieniem.

W przeciwieństwie do wielu innych, podobnych mieszanek, nie zawiera żadnych niepotrzebnych dodatków. Wszystko co w nim znajdziesz jedynie pozwoli Ci trenować intensywniej, mocniej i znacznie przyjemniej. Do tego NitroNox AMIX Shooter to bardzo wygodny suplement, poręczną ampułkę możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Bądź zawsze gotowy na trening i miej przy sobie przedtreningówkę, zapewniający niezapomniane uczucie pompy mięśniowej.


 

Co zawiera NitroNOX AMIX?

  • NitroNoX Matrix

To mieszanka składników, znajdziesz w niej najskuteczniejsze boostery tlenku azotu, która potęgują waskularyzację i pompę mięśniową. Dodatkową wytrzymałość zapewni Ci zawartość Beta-Alaniny pod innowacyjną postacią CarnoSyn wraz z Histydyną. Pobudzenie i skupienie gwarantuję kofeina i tyrozyna. Ta druga ma również pozytywny wpływ na trawienie oraz przyswajanie składników odżywczych, wspierą ją w tym wszystkim Betaina i Glukuronolakton.

 

  • AAKG i Cytrulina

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy (AAKG) połączony z jabłczanem cytruliny, zapewniają zwiększenie stężenia tlenku azotu (NO) we krwi. AAKG jest bezpośrednim prekursorem tej substancji a cytrulina bardzo skutecznie zwiększa stężenie Argininy w organizmie. Tlenek azotu odpowiada za relaksację naczyń krwionośnych, oznacza to, że powoduje rozszerzenie żył i zwiększa przepływ krwi, jednocześnie normuje ciśnienie. Zjawisko to pozwala dostarczyć więcej krwi do mięśni. Właśnie to uczucie nazywamy pompą mięśniową. Za przyjemnymi odczuciami i efektem wizualnym idą również korzyści dla twoich wyników. Większa dostępność tlenu i składników odżywczych w mięśniach może korzystnie wpłynąć na twoją wydajność jednocześnie poprawiając późniejszą regenerację. 

nitronox amix

nitronox amix

 

jak działa arginina?

jak działa arginina?

To jedna z najbardziej znanych i najczęściej wykorzystywanych substancji na całym świecie. Kofeina pochodzi z wielu naturalnych źródeł. Najbardziej powszechnym są nasiona kawy, jednak znajdziemy ją także w guaranie, herbacie i yerba mate. Kofeina jest również wytwarzana syntetycznie. Jej początki sięgają epoki kamienia, jednak oficjalnie odkryta została w XIX wieku. Kofeina jest substancją nootropową, oznacza to, że zwiększa możliwości psychofizyczne u osób zdrowych. Odpowiednia dawka kofeiny pozwala na znacznie wydajniejszą pracę mięśni oraz mózgu.

Jej mechanizm działania oparty jest o blokowanie wydzielania adenozyny w mózgu, której nadmierna ilość powoduje uczucie znużenia i osłabienie. Tyrozyna jest aminokwasem ściśle związanym z wytwarzaniem bardzo ważnych katecholamin – adrenaliny i dopaminy. Jest substancją naturalnie produkowaną przez nasz organizm, jedynym warunkiem jest odpowiednio wysokie stężenie fenyloalaniny. Działanie tyrozyny jest związane ze wspomnianymi wcześniej hormonami. Ich podwyższona ilość w organizmie zapewni Ci uczucie skupienia, pobudzenia i poprawi samopoczucie. Tyrozyna poprawia pracę mózgu i wzmaga skupienie, zwłaszcza w sytuacjach stresowych.

 

  • Tauryna, Betaina i Glukuronolakton

Ostatnią grupą suplementów w NitroNox AMIX Shooter jest ta trójka. Tauryna i betaina to aminokwasy. Ta pierwsza jest zdecydowanie popularniejsza i częściej spotykana w wielu produktach. Tauryna odpowiada za jest sprzęganie kwasów żółciowych zanim te zostaną wydalone z wątroby. Powoduje to zwiększenie rozpuszczalności kwasów żołądkowych co bezpośrednio poprawia trawienie. Dodatkowo tauryna ma wpływ na ilość komórek glejowych i pozostałych neuronów.

Dzięki temu wspomaga zdolności poznawcze organizmu i wzmaga skupienie. Betaina jest pochodną glicyny, jednego z podstawowych aminokwasów białkowych. Jej działanie jest związane z podwyższeniem stężenie kwasu chlorowodorowego w żołądku. Jego wyższa wartość pozwala na lepsze trawienie i przyswajanie substancji odżywczych z pożywienia, zwłaszcza białek i aminokwasów. Glukuronolakton to organiczny związek chemiczny produkowany przez wątrobę w wyniku metabolizmu glukozy. Jest jedną ze składowych potrzebnych do syntezy tauryny i rybozy. Poprawia produkcję glikogenu co zwiększa zasoby energetyczny organizmu.

  • Beta-Alanina (CarnoSyn®) i Histydyna
    carnosyn beta-alanina

    carnosyn beta-alanina

Beta-alanina i histydyna to aminokwasy, które są odpowiedzialne za produkcję związku znanego jako karnozyna. Karnozyna znajduję się głównie w mięśniach szkieletowych, i właśnie tam odgrywa swoją najważniejszą rolę w organizmie. Karnozyna pełni funkcję bufora fizjologicznego w mięśniach. Jest odpowiedzialna za spowolnienie spadku poziomu pH w mięśniach podczas wysiłku. Spadek pH jest ściśle związany z rozpadem glukozy, która jest źródłem energii dla mięśni podczas pracy. To zjawisko prowadzi do powstawania kwasu mlekowego, który konwertuje w mleczan. Ten ostatni jest odpowiedzialny za wytwarzanie nadmiernej ilości jonów wodorowych. Jeśli pH spadnie zbyt nisko zostanie zablokowany rozpad glukozy co doprowadzi do “upadku mięśniowego’ Odpowiednie stężenie karnozyny pozwoli Ci na dłuższą i skuteczniejszą pracę mięśni.

jak-działa-beta-alanina


Zobacz jak powstają nasze suplementy

 

źródła:

https://www.physiology.org/doi/full/10.1152/japplphysiol.00503.2010

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20671038

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5445139/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2736402

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20667936

 

doradca-suplementacji

opis autorski amix nutrition

Skład

amix nitronox shooter supplement facts

Skład w 140 ml (1 ampułka) (dla smak – lemodniada): oczyszczona woda, L-Arginina Alfa Ketoglutaran 3000 mg, Tauryna 1800 mg, L-Cytrulina Jabłczan 1500 mg , Beta Alanina (CarnoSyn ® ) 750 mg, Glukuronolakton 500 mg, Tyrozyna 500 mg , Kofeina 200 mg, Betaina HCL 150 mg, Histydyna HCL 100 mg, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, Witamina B6 10 mg (714% referencyjnego spożycia), konserwanty: sorbinian potasu i benzoesan sodu, substancje słodzące: sukraloza Splenda ® , acesulfam-K, barwniki : koszenilowy czerwony.

Dawkowanie

Zalecane użycie: Podstawowa dzienna dawka wynosi 140 ml (1 ampułka). Wypij zawartość jednej ampułki ok. 30–45 min. przed aktywnością fizyczną. Wstrząsnąć przed użyciem.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “NitroNox® Shooter 140ml, Amix Nutrition”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *