-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

Osteo Glucosamine 1000mg 90 caps. Amix Nutrition [GLUKOZAMINA]

59,00 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Udostępnij

Opis

AMIX Osteo Glucosamine – preparat na stawy

Siarczan glukozamina zawarty w dużej dawce w AMIX Osteo Glucosamine pomoże zachować prawidłową strukturę stawu, jak i wspomoże jego szybką odbudowę. Produkt idealnie sprawdzi się u zawodowych sportowców jak i osób trenujących rekreacyjnie. Suplement na stawy od Amix to doskonała profilaktyka i wsparcie dla całego aparatu ruchu.

Sprawny aparat ruchu to konieczny element sukcesów sportowych. Brak bólu i ograniczeń w stawach jest również bardzo ważna podczas codziennego funkcjonowania. Poważne urazy mogą wyeliminować Cię na długo z aktywnego treningu a nawet poważnie zaszkodzić twojemu życiu. Z tego powodu warto zadbać o ich odpowiednią profilaktykę i systematyczne wzmacnianie. Jednym z elementów, który pomoże Ci utrzymać zdrowe i silne stawy jest rozsądna rozsądna aktywność fizyczna. Do tego dochodzi brak niedoborów pokarmowych i suplementy diety, które mogą wspomóc aparat ruchu. Przykładem takiego produktu jest  AMIX Osteo Glucosamine, czyli produkt dostarczający czystego siarczanu glukozaminy. 

amix osteo glucosamine

amix osteo glucosamine


Działanie Siarczanu Glukozaminy

Glukozamina jest bardzo mocno związana z utrzymaniem zdrowych stawów. Jest naturalnym prekursorem kwasu sjalowego, chondroityny, glikoprotein czy heparyny. Wszystkie z tych biocząsteczek są niezbędne do zachowania prawidłowego zdrowia, między innymi aparatu ruchu. Glukozamina jest jednym z częściej wykorzystywanych substancji, które mają wspomóc odbudowę chrząstki stawowej, WIele badań potwierdza jej skuteczność w tej materii. Dodatkowo można odnotować zmniejszone tempo degradacji kolagenu, który jest białkiem tkanki łącznej odpowiedzialnej za budowę, między innymi, ścięgien. Glukozamina ma również dobry wpływ na leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów.

Czym jest Glukozamina

Glukozamina to organiczny związek chemiczny zaliczany do grupy aminocukrów. Glukozamina jest pochodną glukozy i właśnie z niej powstaje w organizmach żywych, W budowie bardzo przypomina swojego prekursora. Różnica polega na tym, że grupa karboksylowa w pozycji 2 zostaje zastąpiona grupą aminową. Glukozamina w Osteo Glucosamine występują pod postacią siarczanu glukozaminy. Jest to najlepiej przyswajalna i najdokładniej przebadana forma tej substancji. Glukozamina jest pozyskiwana ze skorupiaków.

zadbaj-o-swoje-stawy-amix-osteo-glukozamina

zadbaj-o-swoje-stawy-amix-osteo-glukozamina


Zobacz jak powstają nasze suplementy

 

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17578751

https://ard.bmj.com/content/74/5/851

 

opis autorski amix nutrition

Skład

amix osteo glucosamine supplement facts

Skład w 1 kapsułce: siarczan D-glukozaminy 2KCl (skorupiaki) 1000 mg, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, barwnik dwutlenku tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: Weź 2 kapsułki dziennie, najlepiej między posiłkami. Pij dużo wody.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Osteo Glucosamine 1000mg 90 caps. Amix Nutrition [GLUKOZAMINA]”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *