-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

MuscleCore Line

MuscleCore  Amix musclecore amix

Wszystkie produkty z linii MuscleCore AMIX można zaliczyć do produktów niemal perfekcyjnych, a jej katalog zawiera wszystko czego potrzebuje sportowiec uprawiający sporty siłowe. Od unikatowych form kreatyn reprezentowanych przez produkty jak kreatyna MagnaPower czy CreAgeTM, poprzez spalacze tłuszczu zapewniające maksymalne docięcie i odwodnienie.  Amix LipoLean Men-Cut Packs, Detonatrol, po kompleksy aminokwasów wzbogacone o niezbędne minerały – CFM® Nitro Protein Isolate, MuscleCore® Amino Tabs, dopracowane co do każdego cala. Linia MuscleCore® spełni wymagania każdego sportowca.

muscle-core-amixnutrition

WARTO PRZECZYTAĆ

Najbardziej zawansowane suplementy.

MuscleCore Line AMIX to linia suplementów sygnowana przez światowej sławy kulturystę – Dennis’a Wolf’a, startującego w kategorii ciężkiej. Jego niewątpliwie największym osiągnięciem jest pierwsze miejsce na jednych z najważniejszych zawodów kulturystycznych – Arnold Classic w 2014 roku oraz 3 miejsce na Mr.Olympia rok wcześniej.

Dennis Wolf jest jednym z czołowych kulturystów ostatniej dekady, pewną część jego sukcesu niewątpliwe stanowi odpowiednio dobrane suplementy, zaprojektowane przez firmę AMIX Nutrition.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20