-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

amiXpro series

amiX pro series Amix Nutrition amix pro series

AmiX pro series to linia stworzona za pomocą najnowszych technologii, najczystszych surowców, najmocniejszych stężeń i najlepszych patentów. To połączenie wyjątkowej formuły oraz maksymalnej skuteczność.  Cała linia Amix Pro Series to zbiór technologicznych cudów w świecie suplementacji  i odżywek ułatwiających organizmowi przyswajanie witamin minerałów i składników odżywczych. ExploTech tablet relase system, CFM ® – cross flow microfiltration system, PepForm, Aminogen®, Highly branched cyclic dextrin (HBCDs) Cluster Dextrin®, MicelleXL. AmiXpro series to zbiór formuł takich jak Astragin, Testofen czy Taxadrol. Wszystko to, to tylko część tego technologicznego majstersztyku jakim jest Amix ProSeries.

WARTO PRZECZYTAĆ

Linia stworzona z myślą o wyczynowych sportowcach jak i o osobach dla których liczy się przede wszystkim jakość. Sama seria suplementów z linii Pro od Amix Nutrition jest tak dobra i obszerna, że śmiało mogłaby być odrębną marką. Jednak tak nie jest gdyż firma Amix z każdą kolejną linią suplementów udowadnia nam, że już dzisiaj możemy dostrzegać w niej potencjalnego lidera wśród producentów
odżywek dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Topowe są już produkty z serii Pro to spalacz tłuszczu bez kofeiny – Amix LipiDrol, najlepszej jakości izolat białka ISO HD, czy wreszcie jeden z najmocniejszych boosterów testosteronu –MytoTest V3 w formie wygodnych kapsułek.

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 31 wyników