-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Crea-Trix 824g, Amix Nutrition [STACK KREATYNOWY]

(14 opinii - kliknij i zobacz)

109,00 

Wyczyść
Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

AMIX CreaTrix jest tzw. matrixem kreatynowym, oznacza to, że zawiera w sobie kilka rodzajów kreatyny. W tym przypadku możemy znaleźć 6 najlepszych form wysokiej jakości. Dodatkowo w składzie znajdziemy PhosphoMatrix –  mieszanka trzech bardzo ważnych minerałów, zwłaszcza dla każdego sportowca – fosforanu potasu, wapnia i sodu.  Zwiększenie wydolności i kondycji zapewni najlepsza postać Beta-alaniny z certyfikatek CarnoSyn.


Dokładny opis, dawkowanie i skład produktu poniżej

SKU: brak Kategorie: , , Tag:

Udostępnij

Opis

Co zawiera AMIX CreaTrix?

 • Stack kreatynowy Amix CreaTrix to mieszanka, która zawiera aż 6 najlepszych form kreatyny, dodatkowo wzbogacona jest o bardzo cenne substancję, między innymi Beta-Alaninę. W Crea-Trix znajdziemy dwie formy jabłczanu kreatyny, monohydrat, cytrynian, ester etylowy HCL i Kre-Alkalyn®. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy maksymalne efekty. Połączenie prostoty reprezentowanej przez jabłczan i monohydrat z najnowszymi rozwiązaniami jak Kre-Alkalyn®. Ta ostatnia jest najbardziej innowacyjną formą kreatyny na rynku. Zwykły i prosty monohydrat połączony z buforem wodorowęglanowym.
kreatyna kre-alkalyn PH

kreatyna kre-alkalyn PH


 

Patent opracowany przez jednego z autorytetów amerykańskiego rynku suplementacyjnego – All American Pharmaceutical. W odróżnieniu od innych form kreatyny, Kre-Alkalyn® zachowuje stabilność w kwaśnym środowisku układu pokarmowego. Dzięki temu biodostępność jest zwiększona a kreatyna nie konwertuje w bezużyteczną kreatynine.

 

 • Amix PhosphoMatrix to kolejna składowa AMIX CreaTrix. Jest to mieszanka trzech bardzo ważnych minerałów, zwłaszcza dla każdego sportowca. Połączenie fosforanu potasu, wapnia i sodu. Doskonała mieszanka minerałow, które wspomagają intensywną aktywność fizyczna i prawidłową pracę mięśni.

 

 • Trzecią składową Amix Crea-Trix jest CarnoSyn. Jest to autoryzowana, opatentowana forma beta-alaniny. Jest to jeden z najlepszym suplementów wpływających na wydajność treningową, zaraz obok kreatyny. Dlatego tego typu dodatek jest wręcz genialny i czyni z Crea-Trix suplement kompletny. Beta-alanina jest organicznym związkiem chemicznym, wytwarzana jest w wątrobie. Jest aminokwasem niebiałkowym. Działanie Beta-alaniny jest ściśle związane ze stężeniem Karnozyny w mięśniach.
karnozyna

karnozyna – CarnoSyn wspiera syntezę karnozyny w mięśniach, która działa jako bufor w stosunku do kwasu mlekowego, opóźniając próg występowania zmęczenia i poprawia niewydolności mięśni.  Podwyższony poziom karnozyny w mięśniach może przedłużyć wytrzymałość, przyspieszyć regenerację, zwiększyć siłę mięśni, wyostrzyć koncentrację i zwiększyć zdolność maksymalnej wydolności.

Suplementacja Beta-alaniny zwiększa ilość dostępnej karnozyny. Karnozyna pełni funkcję bufora fizjologicznego w mięśniach, odpowiada za spowolnienie spadku poziomu pH podczas wysiłku. Spadek pH związany jest z rozpadem glukozy, która jest źródłem energii dla mięśni podczas pracy, co prowadzi do powstawania kwasu mlekowego, konwertującego w mleczan, który wytwarza nadmierną ilość jonów wodorowych. W momencie zbyt mocnego spadku pH, blokowany jest rozpad glukozy, co prowadzi bezpośrednio do “upadku mięśniowego”. Dlatego dodatek CarnoSyn® do Crea-Trix pozwala nam trenować dłużej i intensywniej!


Więcej o działaniu Beta-alaniny CARNOSYN (wideo)

jak-działa-beta-alanina

jak-działa-beta-alanina

Dlaczego warto stosować kreatynę AMIX CreaTrix?

Kreatyna to zaraz obok odżywki białkowej i BCAA najpopularniejszy suplement na rynku. Już od 30 lat jest powszechnie stosowana jako podstawowy element suplementacji sportowej. Jest to jeden z niewielu suplementów, który bezpośrednio poprawia wyniki sportowe i pomaga w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Kreatyna jest doskonałym wyborem dla każdego sportowca trenującego na siłowni.

Może być swobodnie stosowana na każdym poziomie zaawansowania. Na rynku możemy znaleźć suplementy dostarczające kreatyne, zarówno w formie kapsułek jak i proszku, jednak nie to jest najważniejsze. W wyborze suplementu kreatynowego musimy kierować się tym co zawiera. Istnieją różne formy kreatyn, które znacząco różnią się od siebie. Każda może działać odrobinę inaczej. Dlatego najlepszym z możliwych wyborów jest doskonale zbalansowana mieszanka kreatynowa o wysokim stężeniu czystej kreatyny. Wszystkie te warunki doskonale spełnia Crea-Trix. Suplement stworzony przez producenta z wieloletnim doświadczeniem i pozycją na rynku – Amix Nutrition.

Jak działa kreatyna Crea-Trix?

Kreatyna jest organicznym związkiem chemicznym, właściwie kreatyna to kwas β- metyloguanidynooctowy. Nasz organizm wytwarza ją samodzielnie z 3 aminokwasów:

Syntezowana jest głównie w wątrobie, w mniejszym stopniu w nerkach i trzustce. Sam związek został odkryty w 1832 roku przez francuskiego chemika – Michela Eugène’a Chevreula. Jego nazwa (kreas) pochodzi z języka greckiego i oznacza mięso, kreatyne odkryto w mięśniu szkieletowym. To właśnie w mięśniach kreatyna jest magazynowana, około 95% całkowitej kreatyny znajduje się właśnie tam. Możemy podzielić ją na wolną kreatynę (około 40%) i zdecydowanie ważniejszą fosfokreatynę (około 60%).

Ta druga łączy się z działaniem suplementów kreatynowych. Fosfokreatyna powstaje ze zwykłej kreatyny podczas procesu fosforylacji, zjawisko to ma miejsce na skutek działania enzymu zwanego kinazą kreatynową. Wyższe stężenie fosfokreatyny w organizmie pozwala nam wydajniej trenować, możemy go podnieść dostarczając wysokiej jakości suplementy, przykładowo Crea-TrixTM. Jednostką energetyczną wykorzystywaną przez nasz organizm jest,tzw. ATP (adenozynotrifosforan). Podczas wysiłku o charakterze beztlenowym, przykładowo treningu na siłowni, zasoby ATP są nam szczególnie potrzebne. Na wskutek odłączenia się reszty fosforanowe, ATP przekształca się w bezużyteczne ADP (adenozynodifosforan). I w tym momencie do akcji wkracza zmagazynowana w mięśniach fosfokreatyna. Staje się ona głównym substratem do odbudowy ATP. Pozwala nam to na intensywniejszy trening.


 

 

Źródła naukowe:

https://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00726-018-2609-4

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4326648/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4326648/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17136944

https://www.physiology.org/doi/full/10.1152/japplphysiol.00397.2007

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2649036/

https://www.physiology.org/doi/full/10.1152/japplphysiol.00141.2010

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19276843

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17194255

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16868650

 

doradca-suplementacji

opis autorski amix nutrition

Dodatkowe informacje

Waga 0.824 kg

Skład

Kompozycja  1 dawka 20,6 g w 100 g
Monohydrat kreatyny 3750 mg 18200 mg
Ester etylowy kreatyny HCL 500 mg 2427 mg
Wodorofosforan wapnia 500 mg 2427 mg
Jabłczan kreatyny 250 mg 1,214 mg
Monohydrat Kreatyny (Kre-Alkalyn®) 250 mg 1,214 mg
Cytrynian Tri-Kreatyny 250 mg 1,214 mg
Beta-Alanina (CarnoSyn®) 250 mg 1,214 mg
Wodorofosforan potasu 250 mg 1,214 mg
Wodorofosforan sodu 250 mg 1,214 mg
Witaminy i minerały 1 dawka:
Wapń 120 mg (14% *)
Fosfor  200 mg (28,5% *)

* DRHP – dziennie zapotrzebowanie

 

Skład na dawkę 20,6 g / 100 g: maltodekstryna, monohydrat kreatyny 3750 mg / 18200 mg, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; Ester etylowy kreatyny HCL 500 mg / 2427 mg, dwuzasadowy fosforan wapnia 500 mg / 2427 mg, regulator kwasowości: węglan sodu; Jabłczan Kreatyny 250 mg / 1214 mg, Monohydrat Kreatyny (Kre-Alkalyn®) 250 mg / 1214 mg, Jabłczan Kreatyny 250 mg / 1214 mg, Cytrynian Tri-Kreatyny 250 mg / 1214 mg, Beta-Alanina (CarnoSyn®) 250 mg / 1214 mg, Wodorofosforan potasu 250 mg / 1214 mg, Wodorofosforan sodu 250 mg / 1214 mg, aromat, barwnik: (dla smaku ponczu owocowego i czerwonej pomarańczy – ekstrakt z buraków), substancje słodzące: sukraloza ( Splenda®) i acesulfam K, środek przeciwzbrylający: krzemionka

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: 1 miarka (20,6 g) około 30-60 min. przed treningiem rozcieńczony w 200 – 300 ml wody

14 opinii dla Crea-Trix 824g, Amix Nutrition [STACK KREATYNOWY]

 1. Proton

  Creatrix to zdecydowanie najlepszy mix kreatyn jaki miałem, nie sugerujcie się pdopuchą i marketingiem innych firm, no chyba że nie chcecie wskoczyć na wyższy lvl.:)

 2. Grzechu Ż.

  No skład na bogato, to trzeba przyznać, aczkolwiek przez spory dodatek węglowodanów – ta kreatyna nie zabardzo nadaje się w momencie redukcji. Na masie , czy w okresie budowania siły – crea-trix świetnie się u mnie sprawdził. Spory przyrost siły i stosunkowo sucha masa mieśniowa. Polecam dla osób które szukają czegoś więcej niż tradycyjny monohydrat. Warto 🙂

 3. Sebix

  Weszło na pierwszy cykl kreatynowy, ponad 20kg na ławeczce więcej!

 4. Tymek

  Miałem już monohydrat kreatyny, miałem jabłczan, teraz przyszła poracna stack kreatynowy. Padło na Amix Crea-trix i przyznam szczerze że jestem mega zadowolony. Dobre przyrosty siły, pomimo przebytego przeziębienia podczas cyklu, sylwetkowo też delikatnie na plus, aczkolwiek bez fajerwerków, bo to juz jednak nie staż paru miesięczny. 4,5/5

 5. Polaczek

  Porobiło mnie prawie tak dobrze jak na pierwszy cyklu na CM3 z treca ^^.

 6. Marzena T.

  5/5! nic dodać nic ująć.

 7. Trenejro

  Bez szału, nie odczułem różncy w efektach jak przy braniu monohydratu. Patrząc na resztę czyli smak, rozpuszczalnośc 5 na 5,

 8. Gregory

  Wszystko jak należy, siła znacznie do przodu, syweltka tez na plus.

 9. Norbi

  Świetna mieszanka kreatyna, jedna z nielicznych po których naprawdę odczuwałem efekty. Podczas okresu masowego udało mi się zanotować 5 kg oraz siłąsiłą naprawdę poszła do góy prawie z tygodnia na tydzień widziałem progresy jeśli chodzi o siłę.

 10. Maniek

  Próbowałem już dziesiątek różnych form kreatyn począwszy od podstawowych form monohydratu, po jabłczany, hcl, ale z czystym sumieniem mogę stwierdzic, że ta mieszanka różnych 9 form kreatyn działa na mnie najlepiej i najsilniej odczuwałem działanie tej kreatyny podczas stosowania. Siła poszła mocno do gory, praktycznie z tygodnia na tydzień mogłem dodawać obciążenie ?

 11. Tomek

  Jak do tej pory najmocniejsza kreatyna jaką miałem – creatrix naprawdę daje radę ! I co ważne po większości staków kreatynowych miałem problemy żołądkowe, a po tym z amix’a całkowicie nic – także bardzo polecam.

 12. Reksio

  świetna mieszanka kreatyn, naprawdę po 2 tygodniach stosowania odczułem przysłowiowego kopa, a siła na treningu naprawdę szła znakomicie, teraz miałem parę miesięcy przerwy, ale zamówiłem teraz 2 opakowanie, mam nadzieje, że i tym razem będę równie zadowolony.

 13. Tomek G.

  Ten mix kreatynowy to naprawdę petarda, przy dobrej diecie i cięzkim treningu siłowym to na tym crea trix’e można naprawdę mieć świetne efekty. Szczerze polecam 🙂

 14. Wix

  Crea-trix zawsze na propsie miałem 3 razy i zawsze byłem zadowolony z efektó – fajnie szła masa i siła i co ważne żadnych problemów żołądkowych, które czasem następują po stosowaniu mixów kreatynowych/

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *