-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

200,00  brakuje do darmowej wysyłki

Węglowodany

Węglowodany Amixwęglowodany amix

Odżywki węglowodanowe AMIX, czyli tzw. carbo, vitargo, waxymaize, czy tradycyjne izotoniki zapewniają stały dopływ jednego z najważniejszych elementów potrzebnych do efektywnego treningu glikogenu.

Węglowodany od Amix Nutrition to źródło energii pozwalające na prawidłową pracę mięśni szkieletowych podczas pracy, zarówno tlenowej jak i beztlenowej. Spożywanie węglowodanów przed czy w trakcie treningu może zwiększyć możliwości wysiłkowe organizmu oraz zapewnia stałą resyntezę glikogenu. Ze względu na lepsze odżywienie mięśni wpływają też pozytywnie na późniejszą regenerację.

weglowodany-amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Odżywki węglowodanowe AMIX różnią się od siebie surowcem, to z czego są zrobione determinuję jak szybko węglowodany zostaną przyswojone przez organizm. Firma AMIX Nutrition ma w swojej ofercie węglowodany o unikatowym działaniu. Suplement taki jak Vitargo dostarcza węglowodanów o strukturze molekularnej przypominającej glikogen, dzięki temu są błyskawicznie wykorzystywane.

Niektóre odżywki wzbogacone są także o białko, kreatynę, witaminy czy inne składniki odżywcze. Dzięki takim połączeniom maksymalizujemy swoje możliwości treningowe.

Podkategorie:

amix izotonik amix vitargo amix waxy maize

Grid List

Wyświetlanie 1–20 z 22 wyników