-5% na całe zakupy Kod: START Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny sklep Amix Nutrition

199,00 

Zestawy Suplementów Amix

Zestawy Suplementów Amixzestawy suplementów amix

Zestawy suplementów to mieszanki popularnych produktów, które połączone ze sobą maksymalizują twoje efekty. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam dobierać odpowiednie suplementy dla każdego, tworząc gotowe zestawy skupiliśmy się na synergii pomiędzy poszczególnymi suplementami w celu zwiększenia efektów i wykorzystaniu ich całkowitego potencjału.

WARTO PRZECZYTAĆ

Suplementy Amix powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii i w wielu przypadkach są unikatowe. Zestawy suplementów AMIX tworzymy z myślą o tobie, jeśli bierzesz zwykły monohydrat kreatyny to prawda, że twoje efekty będą bardzo dobre, ale jeśli połączysz to z odpowiednią dawką węglowodanów czy urozmaicisz suplementacje o dodatkową kreatynę HCL to wtedy uwolnisz prawdziwy potencjał.

Jesteś na redukcji a twoja dieta jest niskokaloryczna i nie dostarcza odpowiednich składników mineralnych? Doskonałym wyborem będzie połączenie spalacza tłuszczu z zestawem witamin, który wypełni brakujące luki a twoja redukcja będzie jeszcze dokładniejsza. Jeśli jesteś w okresie budowania masy mięśniowej musisz zadbać o odpowiednią podaż białka ale też dodatni bilans kaloryczny, w takim wypadku warto
dorzucić do standardowej odżywki białkowej solidną porcję gainera czy chociaż kreatynę.

Eksperci firmy AMIX tworzą zestawy z myślą o twoim zadowoleniu.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8