-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

Nitric 125 caps. Amix Nutrition

(2 opinii - kliknij aby zobaczyć)

75,00 

Pozostałe gramatury
Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Udostępnij

Opis

Amix Nitric

Znudziły Ci się tradycyjne przedtreningówki? Chcesz poczuć nieosiągalną do tej pory pompę mięśniową? Na ratunek przychodzi Nitric od Amix Nutrition! Suplement diety, który opiera się o 3 główne składniki, które połączone ze sobą zapewniają niezapomniane uczucia podczas treningu.

Doskonałe połączenie różnych form Argininy z Cytruliną i Betainą! Amix Nitric to kompleksowy preparat, dzięki któremu twój trening wejdzie na wyższy level. Idealny sprawdzi się dla każdego pasjonata sportów siłowych, zawodowego kulturysty jak i kompletnego amatora trenującego na siłowni. Przedtreningówka w kapsułkach Amix to nie tylko niezapomniana pompa mięśniowa ale także wiele innych korzyści dla organizmu. Od regulacji ciśnienia krwi po lepszą wydajność mięśni. Nitric to suplement diety, który wspomoże Cię zarówno podczas budowania masy mięśniowej jak i doda Ci energii podczas ciężkiej redukcji. Wynieś swój trening na wyższy level, dzięki Nitric.

amix-nitric-właściwości

amix-nitric-właściwości


Co zawiera Amix Nitric

CellEx Nitric Triple Complex

Pierwszym składnikiem jest L-Arginina. Jednak ten popularny aminokwas nie występuje pod swoją tradycyjną postacią, na takie banały nie ma miejsca w Nitric! W przedtreningówce zastosowano połączenie trzech różnych form Argininy, a mianowicie Alfa-ketoglutaran (AAKG), Ester etylowy (HCL) i Alfa-ketoizokapronian (A-AKIC). Cała ta kombinacja składa się na CellEx™ Nitric Triple Complex. Zastosowanie trzech rodzajów Argininy ma na celu zwiększyć dostępność aminokwasu i poprawić jego skuteczność. Główna rolą argininy, która powinna Cię zainteresować, polega na podnoszeniu stężenia tlenku azotu (NO).

jak działa arginina?

jak działa arginina?

Arginina jest bezpośrednim prekursorem NO, którego wyższe stężenie prowadzi do relaksacji naczyń krwionośnych. Zjawisko to jest bezpośrednią przyczyną obniżenia ciśnienia krwi oraz pożądanego uczucia pompy mięśniowej. Dzięki trzem formom Argininy, zawartym w Nitric, twoje mięśnie będą maksymalnie odżywione, ukrwione i spompowane. Poza aspektami wizualnymi, spowoduje to bezpośredni wzrost siły mięśni. Wszystko to doskonale przełoży się na budowanie masy mięśniowej na skutek wzmożonej pracy mięśni na treningu! Sama Arginina jest jednym z aminokwasów białkowych, który naturalnie powstaje w organizmie człowieka. Jest jednym z najważniejszych elementów składających się na cykl mocznikowy Krebsa.

 

Cytrulina

Cytrulina, podobnie jak Arginina, bierze udział w cyklu mocznikowym Krebsa i również należy do aminokwasów. Zwiększenie poziomu cytruliny, która powstaje z ornityny (trzeci aminokwas cyklu mocznikowego), bezpośrednio prowadzi do wzrostu poziomu Argininy. Tym samym, cytrulina, którą w Amix Nitric znajdziesz pod postacią jabłczanu, również ma wpływ na stężenie tlenku azotu we krwi. Z tego właśnie powodu jej działanie na organizm jest bardzo podobne do wspomnianej wcześniej Argininy. Warto tutaj wspomnieć o fakcie, że oba boostery tlenku azotu są doskonałymi środkami wspomagającymi erekcję. Jeśli zaś chodzi o konkretne liczby dotyczące wyników treningowych to suplementacja cytruliny może zwiększyć wyniki o nawet 100%! Do tego dochodzi przyśpieszona regeneracja, która jest o 20% szybsza! Dzięki temu, Nitric, doskonale wspomoże twoje codzienne wysiłku i maksymalizuje twoje efekty.

amix nitric

amix nitric

Betaina

Trzecim składnikiem Nitric jest Betaina, która naturalnie powstaje z najprostszego aminokwasu – glicyny. Betaina jest aminokwasem a w Nitric zastosowano formę chlorowodorku – Betainę HCL. Jeśli chodzi o naturalnie źródło aminokwasu to są nim buraki czerwone, zresztą właśnie od nich pochodzi jej nazwa (burak – ang. beetroot).

Jest jednym z głównych składników soku żołądkowego. Odpowiada za odpowiednie wchłanianie i wykorzystanie wapnia, witaminy B12 ale przede wszystkim białka, czyli aminokwasów, przykładowo Argininy. Betaina wpływa również pozytywnie na syntezę kreatyny. To wszystko czyni z tego aminokwasu element niezbędny do budowania masy mięśniowej a jej dodatek do Nitric tylko przyśpieszy twoje efekty. Betaina ma również pozytywny wpływ na komórki wątroby, co na pewno zainteresuje każdego zawodowego kulturystę.


Zobacz jak powstają suplementy Amix w kapsułkach

źródła:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15809017

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9809945

https://www.physiology.org/doi/full/10.1152/japplphysiol.00503.2010

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22389692

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16772327

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15998894

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12081826

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20386132

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20499249

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21067832

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12145119

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17953788

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23316808

 

opis autorski amix nutrition

Skład

Skład na 4 kapsułki: alfa-ketoglutaran L-argininy (A-AKG) 3000 mg , kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, barwnik: dwutlenek tytanu), substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: weź 3-4 kapsułki, około 30-40 min. przed treningiem.

2 opinie dla Nitric 125 caps. Amix Nutrition

  1. Jan

    Rewelacyjne zestawienie argininy i cytruliny Mega POMPA!!

  2. romek

    JEDNA Z LEPSZYCH POMP PRZED TRENINGOWYCH IDEALNE ZESTAWIENIE

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *