-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 200 PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

200,00  brakuje do darmowej wysyłki

Odżywki na masę

Odżywki na masę, gainery Amix  odżywki na masę amix

Suplementy i odżywki na masę – wspomagające wzrost wagi i naszego umieśnienia, tz. Gainery – to odżywki oparte na połączeniu odżywki białkowej i węglowodanów. Często w składzie wzbogacane są o kreatynę, aminokwasy, witaminy lub inne mikroelementy. Ma to na celu maksymalnie odżywić mięśnie i zwiększyć spożycie kalorii, które determinuje wzrost i rozwój masy.

gainery-amix

WARTO PRZECZYTAĆ

Białko jest niezbędne do rozwoju muskulatury. Jego odpowiednia jest niezbędna w budowaniu siły oraz odpowiedniej regeneracji po treningu. Może również przyczynić się do utraty tkanki tłuszczowej.

Węglowodany odpowiedzialne są za dostarczenie energii potrzebnej podczas wysiłku fizycznego i codziennego życia.  Odpowiednia podaż węglowodanów pomaga szybko odbudować glikogen w mięśniach, który jest niezbędny do prawidłowej pracy i regeneracji.

Odżywki na masę oferowane przez firmę AMIX Nutrition to najwyższej jakości suplementy białkowo-węglowodanowe typu gainer. Od prostych mieszanek takich jak Amix CarboJet Basic po zaawansowane mieszanki takie jak Anabolic Masster,
który wzbogacony został kreatyną, BCAA, glutaminą czy ekstratem z Tribulus Terrestris.

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13