-7% na całe zakupy Kod: WITAMINKI Darmowa dostawa od 199PLN!

Oficjalny dystrubutor Amix Nutrition

199,00  brakuje do darmowej wysyłki

ALC CarniLine 120 caps, Amix Nutrition [L-KARNITYNA+TAURYNA+B6]

(1 opinia - kliknij i zobacz)

79,00 

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

Sprawdź koszty wysyłki

Zadaj pytanie, szybka odpowiedź messenger

CarniLine® ALC to unikatowe połączenie wysokiej jakości Acetylu L-Karnitiny, tauryny I witaminy B6. Acetylo L-Karnityna (ALC) to nowa, bardziej wydajna forma L-Karnityny. Tauryna dodaje energii I poprawia samopoczucie. Witamina B6 wspomaga metabolizm energetyczny, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.

Udostępnij

Opis

ALC carniline amix właściwości

ALC carniline amix właściwości

AMIX ALC to wyjątkowe połączenie wysokiej jakości acetylo-L-karnityny, tauryny i witaminy B6. Acetyl L-Karnityny (ALC) to nowa, innowacyjna, zdecydowanie najlepiej przyswajalna forma L-Karnityny na rynku. Jest estrem acetylowym l-karnityny, wytwarzana jest w komórkach ludzkiego organizmu, a dokładniej w mitochondriach, przez enzym acetylotransferazę karnitynową (CAT). W porównaniu ze „zwykłą” L-karnityną, jej acetylowa pochodna wywiera znacznie silniejsze działanie na ośrodkowy układ nerwowy. Wchłaniana jest z jelita czczego na drodze prostej dyfuzji. Maksymalne stężenie w osoczu krwi osiąga po ok. 3 godzinach od spożycia, zaś jej czas półtrwania wynosi aż 4 godziny, co świadczy o jej szybkim transporcie do tkanek.

jak-działa-l-karnityna

jak-działa-l-karnityna

ALC w naszym organizmie działa na kilku bardzo ważnych płaszczyznach. Przede wszystkim oddziałuje na układ nerwowy. Ma bardzo duży wpływ na metabolizm oraz gospodarkę neuroprzekaźnikową, pamięć i zdolności poznawcze. Ma działanie przeciwdepresyjne, działa
przeciwko zmęczeniu, a także wpływa na układ naczyniowo sercowy. Stosowanie AMIX ALC ma również bardzo pozytywny wpływ na poprawę sylwteki i sprawności fizycznej. Regularna suplementacja zdecydowanie zwiększa wytrzymałość treningową, a także zwiększa redukcję tkanki tłuszczowej. Zalecana dzienna dawka acetylo-L-karnityny podczas suplementacji wynosi od 1000 mg do 3000 mg, podzielone na kilka porcji.

opis autorski amix nutrition

Skład

Skład w 1 kapsułce: acetylo-L-karnityna 500 mg, tauryna 250 mg, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, barwnik: dwutlenek tytanu), pirydoksyna HCL (witamina B6 5 mg – 357% *)

środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu i tlenek krzemionka * DRHP – dzienna zalecana wartość spożycia.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie: 1-2kapsułka dziennie 30-45 minut przed wysiłkiem fizycznym.

Po około dwóch tyg. stosowania suplementu ALC Amix Nutrition rekomendujemy zwiększyć dawkę do 2 kapsułek przed aktywnością fizyczną. Zapobiega to adaptacji organizmu do substancji aktywnych.

W dni bez treningi – 1 kapsułka po śniadaniu.

1 opinia dla ALC CarniLine 120 caps, Amix Nutrition [L-KARNITYNA+TAURYNA+B6]

  1. Basia

    od wielu miesięcy stosowałam zwykłą l-carnityne. ALC kupione z ciekawości i bardziej testowo. Jeden słoik przekonał mnie do suplementacji właśnie ta formą lcarnityny. Polecam

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *